Кличко затягує засідання Київради

Кличко
Опубліковано: 02/11/2017 16:12

У Київраді розглядається питання про порушення міським головою Віталієм Кличком регламенту Київради, коли він звітує на початку кожного пленарного засідання.

Цю проблему підняла секретар фракції «Батьківщина» в Київраді Тетяна Меліхова, яка зауважила, що до неї звертаються люди, незадоволені довгими звітами мера на кожному пленарному засіданні Київради, що не передбачено порядком денним.

«Кияни скаржаться, що довго очікують на розгляд питань, у яких вони зацікавлені, і не можуть стежити за пленарним засіданням безперервно упродовж кількох днів», – сказала представниця «Батьківщини», зауваживши, що в цьому скликанні пленарні засідання затягуються в часі, як ніколи.

За словами Тетяни Меліхової, секретар Київради Володимир Прокопів дав протокольне доручення регламентній комісії розглянути питання про затягування міським головою пленарних засідань.

«Київрада або має змінити регламент, щоб звіти мера включали до порядку денного, або запровадити для звітів мера окреме засідання, де депутати та кияни змогли б ставити йому питання і тут же отримувати на них відповіді», – наполягає депутат від «Батьківщини».

Як повідомили в регламентній комісії, ініційоване Меліховою питання потребує детального вивчення, а тому його розглянуть на наступному засіданні.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
МАУ святкує 25-річчя 24/11/2017 17:54
Кличко підписав з китайцями угоду про будівництво метро на Троєщину 22/11/2017 15:35
зуби
У Києві створять некомерційну стоматологію 22/11/2017 11:33
картка киянина
Картка киянина отримає мобільні додатки 22/11/2017 11:03
ярмарка
Де пройдуть ярмарки на цьому тижні 21/11/2017 13:33
Нові об'єкти
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
МакДональдз
Новий МакДональдз відкрився у Lavina Mall – ФОТО
Відгуки
Алевтина Иванова Страшно? А воровать не страшно?...Урфин Обосрались чепушилы!!!...“Фауст” і хмарне середовище Мефістофеля – ФОТО | Київ1 - сітігайд #1 […] Національну оперу знову повернувся “Фауст”, при чому в сучасній постановці італійського режисера […]...Миколай Хомич На превеликий жаль, але статус СКВЕРУ земельній ділянці на перетині вулиць Вишгородської та Резервної в Оболонськрму районі міста Ки...German Bogapov Проводили ж тендер, можливо ЛАЗ не задовольняє. Хоча звичайно якось дивно купувати у Білорусі замість того щоб підтримати вітчизняного виробника...Andriy Paliienko Знову ЗРАДА! Замість того, щоб підтримати вітчизняного виробника, у Львові збирають чудові автобуси, Віталька рулить....“Межа” буде показана у кінотеатрі “Україна” | Київ1 - сітігайд #1 […] Читайте докладніше про “Молодість. Пролог” >>… […]...Транспорт змінить роботу через футбол | Київ1 - сітігайд #1 […] столиці буде внесено зміни на час проведення футбольного матчу відбору чемпіонату світу між національними збірними […]...Будинки отримають тепло, коли температура стане менше 8 градусів – Пантелеєв | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Сьогодні заборонений рух на деяких вулицях у центрі | Київ1 - сітігайд #1 […] «Олімпійський» футбольного матчу між національними збірними командами України та Хорватії заборонений рух транспорту у центрі […]...
Популярне