КМДА готує підвищення вартості проїзду у громадському транспорті

Стало відомо, що столична влада готує підвищення вартості проїзду у громадському транспорті. Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник заявив, що фахівці завершують необхідні розрахунки.

«З моменту останнього підвищення тарифів на проїзд значно зросла вартість дизельного палива (з 19,44 до 24,06 гривні за літр), електроенергії (з 1,98 до 2,29 гривні за кВт/год), основних матеріалів, запчастин і комплектуючих. Крім того, сьогодні у комунальних підприємствах відкриті понад півтисячі вакансій водіїв. У них немає мотивації працювати на громадському транспорті. Деякі йдуть в приватні компанії, багато хто їде працювати до країн Євросоюзу – адже навіть у сусідній Польщі їм платять близько тисячі євро. Таким чином ми втрачаємо фахових працівників, і якщо така тенденція збережеться, то через певний час за кермо комунального транспорту не буде кому сідати. Ми не можемо допустити такої ситуації, тому зарплату водіям потрібно підвищувати, а для цього потрібні додаткові кошти», – зазначив Микола Поворозник.

Він окремо наголосив на тому, що транспорт має бути безпечним для пасажирів.

«Сьогодні борги підприємств зростають, грошей на нормативні ремонти та закупівлю нового рухомого складу не вистачає. Це позначається не тільки на якості, а й на безпеці надання транспортних послуг. У першу чергу від цього можуть постраждати пасажири, які щоденно користуються послугами громадського транспорту. Аби цьому вчасно запобігти, необхідно закуповувати новий рухомий склад та якісно ремонтувати старий, що у свою чергу потребує коштів», – наголосив Поворозник.

За його словами, за останні два роки міська влада оновила транспортний парк на 100 автобусів, 45 трамваїв і 17 тролейбусів. Проте 80% рухомого складу не оновлювалося протягом 20-40 років і, відповідно, неможливо говорити про гарантії безпечної роботи застарілого транспорту. Наразі вимагають заміни: 320 автобусів, 322 тролейбуси і 215 трамваїв. У столичному метрополітені працює 122 ескалатора, 27 з них відпрацювали вже більше 50 років (відсоток зношеності 98%),  зокрема на станціях «Арсенальна», «Хрещатик», «Університет», «Вокзальна», і в найближчі роки їх потрібно буде повністю замінити. Оновлення вимагають також об’єкти вентиляційної інфраструктури, системи пожежного захисту і освітлення. Але коштів на все це у транспортних підприємств не вистачає.

«Щоб транспортні підприємства Києва працювали, ми дотуємо з бюджету міста 1,8 мільярда гривень щорічно. Ці кошти необхідні для оновлення рухомого складу, будівництва нових станцій метро, на заміну ескалаторів, термін експлуатації яких закінчується, підвищення заробітної плати водіям. Також в рамках будівництва та запуску двох станцій метрополітену на Виноградар заплановано придбати 40 вагонів метро для забезпечення графіка руху на Сирецько-Печерській лінії. І на це потрібні гроші», – наголосив Микола Поворозник.

Крім того він розповів про плани розвитку транспортної інфраструктури міста та підвищення якості послуг.

«У планах впровадження та вдосконалення інтелектуальних систем громадського транспорту: АСДУ (Автоматизована система диспетчерського управління), єдиного диспетчерського центру, «електронного квитка», електронної системи обліку пасажиропотоку, встановлення засобів обліку палива в автобусах і електроенергії в електротранспорті, нових сучасних зупинкових комплексів з електронними табло», – зазначив Микола Поворозник.

Він зауважив, що безкоштовний проїзд для пільговиків буде збережений, тобто соціально вразливі групи населення будуть захищені Це стосується пенсіонерів, школярів, ветеранів АТО, багатодітних та інших категорій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
патрульна поліція
Правопорядок у столиці під час проведення фіналу Ліги чемпіонів буде забезпечений – Кличко 22/05/2018 13:15
Кубок чемпіонів
«Газпром» відсутній на рекламних стендах УЄФА у Києві 22/05/2018 12:44
ярмарки
Ярмарки цього тижня відбудуться у всіх районах Києва 22/05/2018 12:23
Кличко вело
Кличко обіцяє запустити три веломаршрути та створити 300 точок велопрокату – ВІДЕО 19/05/2018 14:12
Велодень
Велодень-2018 зібрав тисячі велосипедистів – ВІДЕО, ФОТО 19/05/2018 11:56
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Natalibync Incredible lots of amazing information! http://abc-trading.com.ua/?act=%D0%A1%D0%BA%D0%B0%D1%87%D0%B0%D1%82%D1%8C-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D1%83-%...Natalibync Medical document 006 http://abc-trading.com.ua/?act=%D0%A3%D1%87%D0%B5%D0%B1%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D0%BF%D0%BE-%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D...Natalibync Thanks. Awesome stuff! http://adtpro.ru/?docx=Системы-пескоподачи-локомотивов.html Thanks. Awesome stuff! http://2004959.ru/?doc=синяченко-п...lera У кіосках по подажу соціального хліба завели незрозумілі зошити зі списками (тому дам -- цьому не дам). Не всі люди знали про таке ноу-хау.Та й до чог...lera соціальний хліб має продаватися за карткою киянина...Natalibync Blank doc http://adtpro.ru/?docx=Инструкция-машиниста-жд-крана.html Blank document http://2004959.ru/?doc=справка-о-начислении-больничного-л...Natalibync Medical document 009 http://2004959.ru/?doc=характеристика-периодов-развития-человека-таблица-анатомия.html Medical document 009 http://2004...Natalibync Blank doc http://2fish.ro/?obrazec=Учебник-ортопедическая-стоматология-курляндский.html Medical document 004 http://2fish.ro/?obrazec=Таблиц...Anadybync Incredible lots of amazing information! http://bgimages.pl/?top=Электроплита-электролюкс-инструкция.html Regards. I like this! http://bgimag...circuit de voitures carrera Vous avez reçu un e-mail de confirmation. http://www.iatn.net/redirect?url=http://prixpascher.wordpress.com/2018/04/02/circuits-de-voitures-magic-glow...
Популярне