КМДА закликає готелі не завищувати ціни перед «Євробаченням-2017»

Київська міська державна адміністрація закликає власників готельного бізнесу не завищувати ціни на проживання в готелях під «Євробачення-2017». Про це під час брифінгу в Держкомтелерадіо сказав заступник голови КМДА Олексій Резніков.

«Місто Київ було готове, готове наразі та буде готове до того, щоб на найвищому рівні провести «Євробачення». Ми виконали фінансову гарантію щодо виділення субвенції у 200 млн грн, із яких залишкові 165 млн будуть перераховані розпоряднику – НСТУ (Національна суспільна телерадіокомпанія України) до кінця місяця. Ми визначили необхідні роботи із благоустрою і незабаром, щойно дозволять погодні умови, розпочнемо їх виконання, те ж саме стосується ремонту доріг, а їх наразі одночасно 40 ремонтують вже, облаштування набережної тощо. Активна робота в частині безпеки, медичній галузі, промоції тощо», – доповів заступник голови КМДА Олексій Резніков.

Також він повідомив, що надходили скарги щодо необґрунтованого підняття цін на проживання в готелях під час проведення в Києві «Євробачення» та місто провело відповідні перемовини із готельєрами.

«Хочу повідомити, що днями відбулась зустріч керівництва нашого Управління туризму із представниками готельного бізнесу. Серед іншого, було обговорено необґрунтоване підняття цін на проживання під час проведення «Євробачення-2017». Ми провели роз’яснювальну роботу та представники бізнесу пообіцяли врегулювати дане питання й привести ціни до економічно обґрунтованих», – повідомив Олексій Резніков.

Він нагадав, що потенціал Києва в частині розміщення туристів у готелях сягає 19,5 тисяч місць, при тому, що протягом двох тижнів місто очікує близько 20 тисяч туристів. Окрім того, ще близько 2 тисяч місць є у готелях у приміській смузі.

Нагадаємо, 14 лютого стартував продаж квитків на «Євробачення-2017».

Наприкінці січня Київ отримав символічні ключі від «Євробачення» від міста Стокгольм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне