КМДА збільшить штрафи маршрутникам

Міська влада ініціюватиме збільшення штрафів і посилення санкцій щодо перевізників, які порушують дотримання вимог договорів, укладених із організатором перевезень територією столиці, а також норм і стандартів із безпеки руху та перевезень пасажирів. Про це заявив заступник голови КМДА Дмитро Давтян. За його словами, зараз напрацьовуються відповідні пропозиції, які планується направити до Кабінету Міністрів.

«Ми проводимо рейдові перевірки автомобільних перевізників щодня, однак зараз більш ретельно. Вже маємо перші результати – на жаль, порушення є на більшості маршрутів. Із особливо злісними – розриватимемо договори. Але інші санкції, які закон нам дозволяє застосовувати щодо них, на мою думку, є недостатніми. Уявіть собі: на 27 складених протоколів – аж близько 10 тисяч гривень штрафів. Навіть для невеликої компанії це дрібниця. Тобто реальний важіль – покарання гривнею – у цій ситуації дуже нівельований та відтермінований до третього чи четвертого порушення. Ми хочемо змінити це. Штрафи повинні бути відчутними уже з першого разу, їх треба збільшити у рази», – підкреслив Дмтро Давтян.

Він розповів, що зараз у КМДА напрацьовуються пропозиції щодо посилення відповідальності перевізників і санкцій щодо недобросовісних із них.

«Ми вже підготували лист до Прем’єр-міністра із проханням скасувати мораторій на перевірки. Наразі готуємо своє бачення того, як Київ зокрема і країна у цілому мають боротися з тими, хто неякісно виконує взяті на себе зобов’язання із безпечного перевезення пасажирів», – наголосив заступник голови КМДА.

На його думку, це має бути системний підхід.

«Треба змінити умови, треба посилити відповідальність, і зробити це маємо на державному рівні», – зауважив Дмитро Давтян.

Нагадаємо, що у столиці упродовж трьох днів проводилися рейдові перевірки автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування щодо дотримання вимог договорів, укладених із організатором перевезень територією столиці, а також норм і стандартів із безпеки руху і перевезень пасажирів. За три дні перевірено 43 маршрути. Порушення є у більшості.

  • Анатолій

    Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років, тому що відкати від маршруток отримують кришувальники), то я можу запропонувати панові Давтяну взяти під контроль грошові потоки на автотранспорті, а для цього всього навсього в кожній маршрутці повинен проацювати касир-контролер від Київпастрансу і розраховуватись з володарем транспортного засобу по всіх розходах, решта коштів остається місту (а цих грошей буде достатньо на покупку однго дліномірного автобуса кожні 2-3 дні (в місяць 10 автобусів за рік 100 і не треба брати кредити для закупки автобусів.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
школа 114
Київ виділив півмільярда гривень на капремонти шкіл 21/03/2018 12:44
Різдвяний ярмарок
Де пройдуть ярмарки цього тижня 20/03/2018 23:43
Київ визначить свій талісман 16/03/2018 11:32
бронетехніка
Більше 300 школярів дізнались про професії та подивилися на танки 15/03/2018 21:00
валідатор
Маршрутки повинні отримати валідатори для оплати проїзду електронним квитком 15/03/2018 11:17
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...
Популярне