КМДА збільшить штрафи маршрутникам

Міська влада ініціюватиме збільшення штрафів і посилення санкцій щодо перевізників, які порушують дотримання вимог договорів, укладених із організатором перевезень територією столиці, а також норм і стандартів із безпеки руху та перевезень пасажирів. Про це заявив заступник голови КМДА Дмитро Давтян. За його словами, зараз напрацьовуються відповідні пропозиції, які планується направити до Кабінету Міністрів.

«Ми проводимо рейдові перевірки автомобільних перевізників щодня, однак зараз більш ретельно. Вже маємо перші результати – на жаль, порушення є на більшості маршрутів. Із особливо злісними – розриватимемо договори. Але інші санкції, які закон нам дозволяє застосовувати щодо них, на мою думку, є недостатніми. Уявіть собі: на 27 складених протоколів – аж близько 10 тисяч гривень штрафів. Навіть для невеликої компанії це дрібниця. Тобто реальний важіль – покарання гривнею – у цій ситуації дуже нівельований та відтермінований до третього чи четвертого порушення. Ми хочемо змінити це. Штрафи повинні бути відчутними уже з першого разу, їх треба збільшити у рази», – підкреслив Дмтро Давтян.

Він розповів, що зараз у КМДА напрацьовуються пропозиції щодо посилення відповідальності перевізників і санкцій щодо недобросовісних із них.

«Ми вже підготували лист до Прем’єр-міністра із проханням скасувати мораторій на перевірки. Наразі готуємо своє бачення того, як Київ зокрема і країна у цілому мають боротися з тими, хто неякісно виконує взяті на себе зобов’язання із безпечного перевезення пасажирів», – наголосив заступник голови КМДА.

На його думку, це має бути системний підхід.

«Треба змінити умови, треба посилити відповідальність, і зробити це маємо на державному рівні», – зауважив Дмитро Давтян.

Нагадаємо, що у столиці упродовж трьох днів проводилися рейдові перевірки автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування щодо дотримання вимог договорів, укладених із організатором перевезень територією столиці, а також норм і стандартів із безпеки руху і перевезень пасажирів. За три дні перевірено 43 маршрути. Порушення є у більшості.

Одна відповідь до “КМДА збільшить штрафи маршрутникам”

  1. Анатолій сказав:

    Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років, тому що відкати від маршруток отримують кришувальники), то я можу запропонувати панові Давтяну взяти під контроль грошові потоки на автотранспорті, а для цього всього навсього в кожній маршрутці повинен проацювати касир-контролер від Київпастрансу і розраховуватись з володарем транспортного засобу по всіх розходах, решта коштів остається місту (а цих грошей буде достатньо на покупку однго дліномірного автобуса кожні 2-3 дні (в місяць 10 автобусів за рік 100 і не треба брати кредити для закупки автобусів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Moyo
У Dreamhouse відкрився новий Moyo 16/09/2018 10:47
Трамп англійська
На Хрещатику проходить «Маркет мов» – ФОТО 15/09/2018 10:25
Оскар
«Оскар» встановив перший у Східній Європі висококонтрасний лазерний HDR проектор – ВІДЕО, ФОТО 14/09/2018 11:11
День батька
У парку «Перемога» відбудеться «День батька» 14/09/2018 10:10
ляльки puppet
Ляльки пройшлись по столиці 13/09/2018 10:49
Нові об'єкти
Moyo
У Dreamhouse відкрився новий Moyo
Льодовий комплекс на Шалетт розшириться
Кличко у парку
Після ремонту відкрилась перша черга парку «Перемога»
Володимирська гірка
«Володимирська гірка» оновилась
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Відгуки
Buhclous iknowallnews.com...Jameswic http://tmirb.us/soma-adult-dosing/ ThundSpectunenOtraug...RogerRap Надеваем трусы обратно, все отменяется! » Chel - week. Женский онлайн журнал. More info... ...Obuvi77 http://lesko.com/q2a/index.php?qa=8310&qa_1=dimenhydrinate-safely-where-dramamine-prescription-required http://www.q-voice.tv/old/redirect/test/q...Aaroncew wh0cd56605 neurontin...Aaroncew wh0cd56605 purchase propecia...Vladimirfoomi 18 мая 2015 г. Как выбрать протеиновый коктейль для похудения ведущими производителями кормление грудью и препараты для похудения коктейлей являются u...Josephtiz Write My Essay - EssayErudite.com Fed up of typing "who can write my essay" in the search bar? Would you like to have a reliable helper always ...fedurf www.bigwnews.com...Aaroncew wh0cd56605 helpful hints...
Популярне