Корейці допоможуть слідкувати за будівництвом у Києві

Перспективи налагодження співпраці між Києвом та Сеулом, обмін досвідом щодо забезпечення прозорості функціонування міської влади та контроль якості будівельних процесів. Про такі нагальні речі йшла мова під час офіційної зустрічі української делегації на чолі з першим заступником голови КМДА Геннадієм Плісом із першим заступником мера Сеулу Гйонг-гі Лю та представниками ділових кіл республіки.

«Ми побачили, як багато цікавого та корисного можемо дати одне одному, – сказав перший заступник голови КМДА. – Досвід сеульських колег надзвичайно практичний, і я впевнений, що більшість побаченого та обговореного буде втілене в життя у Києві», – зауважив він.

Також українська делегація відвідала будівельну муніципальну корпорацію «SH Corporation». Сторони обговорили підходи до планування міської забудови та фінансування житлового будівництва.

«Нам треба запозичувати передовий досвід, але робити це з огляду на особливості української столиці, – переконаний Геннадій Пліс. – Ми уважно вивчаємо всі проекти, щоб відібрати найкраще, найбільш підходяще. І, оскільки формат нашої комунікації передбачає постійну співпрацю, я впевнений, що за підтримки сеульських колег ми зможемо це зробити», – підсумував перший заступник голови КМДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне