Кожен може взяти участь у знятті показань свого будинкового теплолічильника – Пантелеєв

Кожен киянин сьогодні може взяти участь у знятті показань теплового лічильника в своєму будинку, зателефонувавши на спеціалізовану гарячу лінію з питань ЖКГ 1557. Про це сьогодні заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, беручи участь у знятті показань теплового лічильника спільно з мешканцями будинку на вулиці Івана Дяченка, що у Дарницькому районі столиці.

«Механізм нарахування плати за житлово-комунальні послуги має бути прозорим і зрозумілим. Сьогодні 95% будинків Києва оснащені приладами обліку тепла. Ще 5% – переведені на розрахунок за середньозваженими показаннями приладів обліку. І участь мешканців у знятті показань будинкових теплолічильників – це їхнє законне право. Ми пропонуємо простий спосіб: зателефонувати на 1557 або 044 500 1557 (із мобільного) та залишити заявку на участь у знятті показань. Працівники теплопостачальної організації, наприклад, ПАТ «Київенерго», повинні зв’язатися з мешканцем та повідомити про дату й час. Мешканцю повинні сказати попередні й поточні показання та загальний обсяг спожитого тепла, яке вимірюється у гігакалоріях (Гкал)», – пояснив Петро Пантелеєв.

За його словами, «поділивши кількість спожитої будинком теплової енергії за місяць на загальну площу в квадратних метрах (вона доступна на ресурсі – https://municipal.kiev.ua/kiev/) можна визначити скільки припадає споживання тепла на квадратний метр будинку. Помноживши  на площу квартири, мешканець знатиме, скільки теплової енергії спожила саме його оселя. Знаючи вартість однієї Гкал (1416,96 грн) можна визначити вартість цього тепла. Однак необхідно також враховувати опалення місць загального користування», – зазначив він.

Заступник голови КМДА зауважив, що саме особиста участь мешканців у фіксації обсягів спожитого тепла є найефективнішим методом контролю за роботою теплопостачальних організацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне