Kyiv Smart City: здобутки та недоліки – ВІДЕО, ФОТО

У Києві відбувся форум Kyiv Smart City 2017, на якому були представлені останні досягнення КМДА у впровадженні нових технологій і плани на майбутнє.

Основним акцентом виступів і панельних дискусій була важливість впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в містах для поліпшення життя городян, реагування та управління сферою безпеки міста, налагодження ефективної транспортного руху і використання технологій у транспортній сфері, уніфікація платіжних і ідентифікаційних систем в рамках міської цифрової інфраструктури, розвиток державно-приватного партнерства в містах як ефективний інструмент впровадження інновацій.

«Ми впроваджуємо нові технології, які роблять Київ комфортним, безпечним і технологічним ось уже більше двох років. І якщо раніше ми починали з кількох міських сервісів, то зараз їх десятки. І кількість ця буде тільки збільшуватися. Я радий, що місто активно долучається до глобальної smart city спільноти і впевнений, що в наступному році ми вразимо всіх присутніх ще більше. Все буде smart!» – заявив Віталій Кличко, мер Києва.

Кличко під час виступу також продемонстрував валідатор для безконтактної оплати картами, якими планується оснастити всі види транспорту до кінця 2018 року.

“Зараз безконтактна оплата працює в метро і швидкісному трамваї на Борщагівку. Ми її введемо в усіх видах транспорту до кінця 2018”, – зазначив Віталій Кличко.

This slideshow requires JavaScript.

«Нам справді є чим пишатись. Особливо хочу наголосити на важливості програми «Безпечне місто», яку ми активно впроваджуємо в рамках Києва. Вже зараз в столиці встановлено більше 4000 камер. Вже функціонує розпізнавання обличь та номерів автомобілів. І найголовніше, що у нас вже є впевнені результати – саме завдяки муніципальним камерам поліція змогла знайти викрадачку дитини в Оболонському районі», – сказав Геннадій Пліс, перший заступник голови КМДА.

Прямо в ході Kyiv Smart City 2017 була запущена система оповіщення з надзвичайних ситуацій у місті, впроваджена у співпраці з оператором «Київстар». Технічний супровід системи забезпечують департамент інформаційно-комунікаційних технологій та комунальне підприємство «Інформатика».

Однак, на тлі переможних реляцій видні й серйозні пробуксовування. Так, залишаються невирішеними проблеми з пробками, дуже повільно створюються розумні зупинки з інформаційними табло, практично не модернізується освітлення, яке можна швидко перевести на світлодіодне і домогтися серйозної економії енергоресурсів.

Фото та відео Германа Богапова

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
школа 114
Київ виділив півмільярда гривень на капремонти шкіл 21/03/2018 12:44
Різдвяний ярмарок
Де пройдуть ярмарки цього тижня 20/03/2018 23:43
Київ визначить свій талісман 16/03/2018 11:32
бронетехніка
Більше 300 школярів дізнались про професії та подивилися на танки 15/03/2018 21:00
валідатор
Маршрутки повинні отримати валідатори для оплати проїзду електронним квитком 15/03/2018 11:17
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...
Популярне