Kyiv Smart City: здобутки та недоліки – ВІДЕО, ФОТО

Kyiv Smart City
Опубліковано: 06/11/2017 11:03

У Києві відбувся форум Kyiv Smart City 2017, на якому були представлені останні досягнення КМДА у впровадженні нових технологій і плани на майбутнє.

Основним акцентом виступів і панельних дискусій була важливість впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в містах для поліпшення життя городян, реагування та управління сферою безпеки міста, налагодження ефективної транспортного руху і використання технологій у транспортній сфері, уніфікація платіжних і ідентифікаційних систем в рамках міської цифрової інфраструктури, розвиток державно-приватного партнерства в містах як ефективний інструмент впровадження інновацій.

«Ми впроваджуємо нові технології, які роблять Київ комфортним, безпечним і технологічним ось уже більше двох років. І якщо раніше ми починали з кількох міських сервісів, то зараз їх десятки. І кількість ця буде тільки збільшуватися. Я радий, що місто активно долучається до глобальної smart city спільноти і впевнений, що в наступному році ми вразимо всіх присутніх ще більше. Все буде smart!» – заявив Віталій Кличко, мер Києва.

Кличко під час виступу також продемонстрував валідатор для безконтактної оплати картами, якими планується оснастити всі види транспорту до кінця 2018 року.

“Зараз безконтактна оплата працює в метро і швидкісному трамваї на Борщагівку. Ми її введемо в усіх видах транспорту до кінця 2018”, – зазначив Віталій Кличко.

This slideshow requires JavaScript.

«Нам справді є чим пишатись. Особливо хочу наголосити на важливості програми «Безпечне місто», яку ми активно впроваджуємо в рамках Києва. Вже зараз в столиці встановлено більше 4000 камер. Вже функціонує розпізнавання обличь та номерів автомобілів. І найголовніше, що у нас вже є впевнені результати – саме завдяки муніципальним камерам поліція змогла знайти викрадачку дитини в Оболонському районі», – сказав Геннадій Пліс, перший заступник голови КМДА.

Прямо в ході Kyiv Smart City 2017 була запущена система оповіщення з надзвичайних ситуацій у місті, впроваджена у співпраці з оператором «Київстар». Технічний супровід системи забезпечують департамент інформаційно-комунікаційних технологій та комунальне підприємство «Інформатика».

Однак, на тлі переможних реляцій видні й серйозні пробуксовування. Так, залишаються невирішеними проблеми з пробками, дуже повільно створюються розумні зупинки з інформаційними табло, практично не модернізується освітлення, яке можна швидко перевести на світлодіодне і домогтися серйозної економії енергоресурсів.

Фото та відео Германа Богапова

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
МАУ святкує 25-річчя 24/11/2017 17:54
Кличко підписав з китайцями угоду про будівництво метро на Троєщину 22/11/2017 15:35
зуби
У Києві створять некомерційну стоматологію 22/11/2017 11:33
картка киянина
Картка киянина отримає мобільні додатки 22/11/2017 11:03
ярмарка
Де пройдуть ярмарки на цьому тижні 21/11/2017 13:33
Нові об'єкти
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
МакДональдз
Новий МакДональдз відкрився у Lavina Mall – ФОТО
Відгуки
Алевтина Иванова Страшно? А воровать не страшно?...Урфин Обосрались чепушилы!!!...“Фауст” і хмарне середовище Мефістофеля – ФОТО | Київ1 - сітігайд #1 […] Національну оперу знову повернувся “Фауст”, при чому в сучасній постановці італійського режисера […]...Миколай Хомич На превеликий жаль, але статус СКВЕРУ земельній ділянці на перетині вулиць Вишгородської та Резервної в Оболонськрму районі міста Ки...German Bogapov Проводили ж тендер, можливо ЛАЗ не задовольняє. Хоча звичайно якось дивно купувати у Білорусі замість того щоб підтримати вітчизняного виробника...Andriy Paliienko Знову ЗРАДА! Замість того, щоб підтримати вітчизняного виробника, у Львові збирають чудові автобуси, Віталька рулить....“Межа” буде показана у кінотеатрі “Україна” | Київ1 - сітігайд #1 […] Читайте докладніше про “Молодість. Пролог” >>… […]...Транспорт змінить роботу через футбол | Київ1 - сітігайд #1 […] столиці буде внесено зміни на час проведення футбольного матчу відбору чемпіонату світу між національними збірними […]...Будинки отримають тепло, коли температура стане менше 8 градусів – Пантелеєв | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Сьогодні заборонений рух на деяких вулицях у центрі | Київ1 - сітігайд #1 […] «Олімпійський» футбольного матчу між національними збірними командами України та Хорватії заборонений рух транспорту у центрі […]...
Популярне