«Мелодія осені» з рекордною 3D-композицією з хризантем на Співочому полі

З 7 жовтня на Співочому полі розпочинається фестиваль хризантем «Мелодія осені», яку вперше за час існування виставок планують занести до Національного реєстру рекордів як найбільшу 3D-композицію з хризантем.

Адже 15 000 квітів на території 3700 кв. м об’єднають 100 тис. м різнокольорових шнурів, 200 кг декоративної мульчі та 100 кг різнокольорової мармурової крихти.

«Кілька тисяч працівників зеленого господарства щорічно роблять Київ зеленим, створюючи затишок і комфорт у місті. Щороку удосконалюються методи і форми роботи. Ми приймаємо виклики сьогодення і знаходимо нові рішення. Активно долучаються до благоустрою зеленого Києва й меценати. За їхньою допомогою висаджуємо нові насадження, облаштовуємо дитячі й спортивні майданчики, поливально-зрошувальну мережу. Пріоритетом сьогодні є створення інфраструктури (спортивної, розважальної, інтернет-мережі) на території парків і скверів», – наголосив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Наконечний.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
маршрутки
Столична влада вдарить по маршрутках 17/02/2018 17:15
Фауст
23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері 17/02/2018 12:18
метро святошин
Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту “Святошина” 16/02/2018 15:54
Південний міст
Уночі на вихідних буде обмежений рух по Південному мосту 16/02/2018 12:42
Батиєва гора
На схилі Батиєвої гори пройдуть протизсувні роботи 15/02/2018 23:33
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...Фунікулер знову запрацював | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, фунікулер не працював через технічні причини із 7:00 31 січня. […]...В Киеве установили контейнеры для опасного мусора | VLASNASPRAVA.UA: НОВОСТИ УКРАИНСКОГО БИЗНЕСА. […] этом сообщает Киев1. Контейнеры для сбора опасных отходов устанавливают […]...Евгений Да Сицкорский уважаем. Но уже есть КПИ им Сикорского. И зачем оригинальное национальное менять. Это "поветрие" (от Ветровича) какое-то. Нам сообщают, ...
Популярне