Міст через Русанівський канал, що потребує ремонту, таки існує – ФОТО

Інтернет-портал Киеввласть звинуватив КМДА у бажанні оплатити ремонт неіснуючого мосту, на що у «Київавтодорі» відповіли, що міст таки існує. Але насправді виявилося, що це міст, що з’єднує вулицю Євгена Сверстюка (у минулому Марини Раскової) з вулицею Ентузіастів.

неіснуючий міст

Як повідомляють у «Київавтодорі», автодорожній міст через Русанівський канал, що з’єднує вул. Плеханова з вул. Ентузіастів у Дніпровському районі м. Києва, побудований у 1964 році. Але ж це ніяка не Плеханова!

Розпорядженням КМДА від 07.02.2016 № 136, яке згадується в матеріалі, передбачено саме проведення повного комплексу ремонтних робіт на споруді, яка була побудована понад 50 року тому, з ремонтом несучих арочних конструкцій мосту та відновленням мостового полотна. Комунальна корпорація «Київавтодор» у черговий раз звертається до представників засобів масової інформації із проханням ретельно перевіряти інформацію перед публікаціями, не вводити в оману киян”, – говориться у повідомленні.

Виходить, що в оману вводить киян саме «Київавтодор», який на своїх же ілюстраціях показує міст з вулиці Сверстюка на Ентузіастів, тобто на карті вище – міст №4.

міст через Русанівський канал міст через Русанівський канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне