Місто повинне частково фінансувати патрульну поліцію – Бондаренко

Київська міська рада підтримала проект рішення про внесення змін до Міської цільової програми «Безпечна столиця» на 2016-2018 роки, завдяки якому місто може фінансово допомогти в реалізації окремих завдань патрульної поліції. Про це повідомив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.

«Ми маємо чітке розуміння – порядок і безпека в столиці – це наше спільне завдання. І об’єднання зусиль міста та правоохоронців у вирішенні цього питання – необхідність», – зазначив Володимир Бондаренко. Він також підкреслив, що йдеться і про фінансові, і про організаційні зусилля.

Патрульна поліція – це достатньо молода структура, потреби якої не врахували під час підготовки програми. Разом із тим, саме на патрульну поліцію сьогодні покладено левову частку забезпечення правопорядку безпосередньо на столичних вулицях.

«Тому в продовження спільних заходів із наведення порядку в місті є сенс не тільки вимагати від патрульної поліції належно виконувати свої функції, але й допомагати в реалізації цих функцій», – зазначив керівник апарату КМДА.

Він також нагадав, що місто систематично вирішує питання міської безпеки.

«Цього року ми презентували центр відеомоніторингу, завдяки якому місто й правоохоронні органи можуть у онлайн режимі отримувати інформацію стосовно подій у закладах соціальної сфери та основних магістралях», – зауважив Володимир Бондаренко.

Місто й надалі буде працювати в цьому напрямі, щоб зробити Київ найбезпечнішим містом у країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне