“Молодість. Пролог” відбудеться 20 і 22 жовтня

Молодість
Опубліковано: 16/10/2017 11:07
Автор: admin
Рубрика: Новини, Статті

20 і 22 жовтня в Києві відбудеться особлива подія, пов’язана з нашим відомим фестивалем, “Молодість. Пролог”. Мета акції — презентувати майбутній 47-й кінофест, який із фінансових та інших причин перенесли на весну 2018-го, пише DT.UA

Як повідомляють організатори, увечері 21-го в Національній опері відбудеться урочиста “церемонія”, на якій і буде представлено оновлений проект. “Червоною доріжкою пройдуть зоряні гості та партнери фестивалю. Почесними гостями стануть керівники міста — адже фестиваль відбудеться за підтримки КМДА”.

Однак головні події відбуватимуться не в Опері, — це ж не театральний фестиваль, — а в кінотеатрах “Київ” та “Україна”.

Як уточнюють влаштовувачі, головну увагу цими днями буде зосереджено на роботах молодих українських режисерів. Стартує Національний конкурс. І вже відібрано 18 стрічок для участі в ньому. Згідно з умовами фестивалю, це короткометражні фільми вітчизняних режисерів, зроблені в Україні або в копродукції з Україною. Переможець отримає грошовий приз від генерального партнера на суму 50 тис. грн, а також символічного “Золотого оленя”. До журі Національного конкурсу вже ввійшли, згідно з попередніми домовленостями, Віланд Шпек (він один із найвпливовіших людей на “Берлінале”), а також Іван Мадео (швейцарський продюсер). Представники журі від України поки що обговорюються й узгоджуються.

У рамках спеціального показу на осінньому блоці “Молодості” буде представлений новий фільм “Межа” (спільне виробництво України та Словаччини). Заплановано одночасний показ відразу у двох залах кінотеатру “Україна”. Це історія про контрабанду та контрабандистів на словацько-українському кордоні. Недавно стрічку висунули на “Оскар” від Словаччини. Прем’єра картини відбулася нещодавно на кінофестивалі в Карлових Варах, там фільм отримав приз за найкращу режисуру.

Межа

Програма “Фестиваль фестивалів” у рамках “Молодості” анонсує кілька цікавих картин. Серед них “Т2 Трейнспоттінг”, який ще не був на екранах України і є продовженням культової стрічки “На голці”. Також покажуть стрічку “Божественний порядок” — про боротьбу швейцарських жінок за свої права.

У рамках індустріальної секції на осінній “Молодості” — конференція з участю фахівців у сфері кіно.

Передбачається і традиційний пітчинг, що допоможе молодим кінематографістам із різних країн презентувати цікаві ідеї.

Уже навесні 2018-го кінофестиваль “Молодість” запропонує велику повноцінну програму і, відповідно, чергову червону доріжку для зоряних гостей та батьків міста.

Деякі експерти кажуть, що в такій комбінації — осіння й весняна “Молодість” — є свій сенс, оскільки левова частка цікавих вітчизняних і закордонних кіноподій може бути спочатку представлена саме в Києві, навесні. Передбачивши таким чином деякі прем’єри на літньому Одеському міжнародному фестивалі. Конкуренція в цій справі — вітається.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
МАУ святкує 25-річчя 24/11/2017 17:54
Кличко підписав з китайцями угоду про будівництво метро на Троєщину 22/11/2017 15:35
зуби
У Києві створять некомерційну стоматологію 22/11/2017 11:33
картка киянина
Картка киянина отримає мобільні додатки 22/11/2017 11:03
ярмарка
Де пройдуть ярмарки на цьому тижні 21/11/2017 13:33
Нові об'єкти
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
МакДональдз
Новий МакДональдз відкрився у Lavina Mall – ФОТО
Відгуки
Алевтина Иванова Страшно? А воровать не страшно?...Урфин Обосрались чепушилы!!!...“Фауст” і хмарне середовище Мефістофеля – ФОТО | Київ1 - сітігайд #1 […] Національну оперу знову повернувся “Фауст”, при чому в сучасній постановці італійського режисера […]...Миколай Хомич На превеликий жаль, але статус СКВЕРУ земельній ділянці на перетині вулиць Вишгородської та Резервної в Оболонськрму районі міста Ки...German Bogapov Проводили ж тендер, можливо ЛАЗ не задовольняє. Хоча звичайно якось дивно купувати у Білорусі замість того щоб підтримати вітчизняного виробника...Andriy Paliienko Знову ЗРАДА! Замість того, щоб підтримати вітчизняного виробника, у Львові збирають чудові автобуси, Віталька рулить....“Межа” буде показана у кінотеатрі “Україна” | Київ1 - сітігайд #1 […] Читайте докладніше про “Молодість. Пролог” >>… […]...Транспорт змінить роботу через футбол | Київ1 - сітігайд #1 […] столиці буде внесено зміни на час проведення футбольного матчу відбору чемпіонату світу між національними збірними […]...Будинки отримають тепло, коли температура стане менше 8 градусів – Пантелеєв | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Сьогодні заборонений рух на деяких вулицях у центрі | Київ1 - сітігайд #1 […] «Олімпійський» футбольного матчу між національними збірними командами України та Хорватії заборонений рух транспорту у центрі […]...
Популярне