«Музична скринька Івана Козловського» відкриється!

8 вересня о 19.00 годині відбудеться Гала-концерт «Музична скринька Івана Козловського» за участю солістів Національної оперети України, Національної опери України, Національної філармонії України, київських музичних театрів і колективів на честь урочистого відкриття IV концертного сезону Мистецько-концертного центру ім. Івана Козловського Київського національного академічного театру оперети. 

Цього разу глядачам буде представлений не просто концерт майстрів мистецтв, а казкове музичне дійство, в якому поєдналися факти і легенди, духовне і матеріальне, справжні й штучні коштовності, загадки й відповіді.

У програмі гала-концерту беруть участь солісти Національної оперети України, заслужені артистки України Ірина Беспалова-Примак і Тамара Ходакова, лауреати міжнародних конкурсів Ганна Коваль і Олександр Чувпило. “Коштовними діамантами” скриньки стануть арії у виконанні солістки Національної опери України, заслуженої артистки України Катерини Стращенко та виступ автора проекту «Леді Опера», солістки Національної філармонії України. Також в цей вечір із привітаннями завітають:   Театр хореографічних мініатюр «Адажіо» Ганни Лащенко представить сцену з прем’єрної вистави «Серце лебедя», зразковий театр дитячого мюзиклу “О’Кей!” Оксани Ковальової, гурт «G-ART» (Горлиця-АРТ) у складі народної артистки України Наталії Павловської та Олександра Бублієнка, народний артист України Володимир Талашко, солістка ансамблю ЗСУ Христина Охитва, також за сприяння посольства КНР у концерті візьме участь солістка фольклорного інструментального ансамблю Чень Миняо, яка зіграє на унікальному Китайському інструменті.  

   Мистецько-концертний центр імені Івана Козловського був відкритий Київським національним академічним театром оперети восени 2013 року. З того часу на цій творчій платформі змогли реалізувати свої проекти артисти різних напрямів: від класичної опери до джазового року, від молодіжної поезії до дитячих камерних вистав.

Створення своєрідної вітальні, «майданчика-дому» – одна з базових цілей існування центру взагалі. Адже Іван Семенович Козловський був дуже гостинною людиною – любив творчу тусовку та обов’язково пригощав друзів, влаштовував чаювання.

Атмосфера у вітальні радикально відрізняється від концертної зали – тут глядач може зблизька роздивитися все, що відбувається. Тут салонна атмосфера, дуже камерна сцена і домашня обстановка. І зараз у Києві такого формату фактично немає, цей центр – єдиний приклад.

До нового сезону в залі ім. І. Козловського відбулися значні позитивні технічні зміни, які дозволяють виконавцям та режисерам реалізувати свої найсміливіші творчі задуми: не тільки класично-академічні, але й сучасні інноваційні проекти.

          На відкритті будуть присутні: Михеїл Уклеба – Посол Грузії в Україні, Зураб Топурія – аташе з питань культури посольства Грузії,  Ґерт АнтсуПосол Естонії в Україні, Герой України Мирослав Скорик, поет Іван Драч, народний артист України Богдан Струтинський – художній керівник Національної оперети України, відомий громадський діяч Влада Літовченко, Ігор Курилів – президент Фонду «Мар’янівська пастораль», родина І. С. Козловського (Муравицькі, Воробйови) та представники державних структур.

Урочисте відкриття IV театрально-концертного сезону МКЦ ім. Івана Козловського:

8 вересня (чт.) 2016 року о 19:00, вул. Хрещатик, 50-б.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне