На Євробачення-2017 Києв дає 200 млн. грн.

Бюджетна комісія Київради погодила фінансування підготовки та проведення Євробачення-2017 на рівні 200 млн грн. Про це заступник голови КМДА Олексій Резніков сказав під час засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017 під головуванням міського голови Віталія Кличка.

Резніков наголосив, що Київ – виключно партнер проведення пісенного конкурсу, а правовласником є Національна телекомпанія України – господарі конкурсу від імені Європейської мовної спілки.

«Ми як місто є партнерами проведення конкурсу Євробачення-2017, а господарем є держава Україна. У першу чергу, серед основних заходів – визначитися з фінансуванням. Учора пройшло засідання комісії Київради з питань культури, а сьогодні – з питань бюджету, на яких було підтримано внесення змін до міської цільової програми «Столична культура 2016-2018» та погоджено фінансування підготовки та проведення Євробачення-2017 у обсязі 200 млн грн, які ми й озвучували на конкурсі міст. Із них 50 млн грн будуть освоєні протягом цього року і ще 150 млн – у наступному. Уже найближчим часом відповідний проект рішення буде винесений на голосування депутатам Київради», – повідомив Олексій Резніков.

Також, у рамках засідання оргкомітету керівники відповідальних структурних підрозділів доповіли про заходи щодо забезпечення підготовки та проведення Євробачення-2017.

Так, що стосується транспортної інфраструктури, профільний заступник голови КМДА Ілля Сагайдак доповів про роботу відповідальних підприємств щодо підготовки дорожньої карти, робіт КК «Київавтодор», процесу закупівлі нових шатлів КП «Київпастранс», КП «Київський метрополітен» тощо.

Розпочалися й роботи з благоустрою територій. Відтак, відповідні роботи силами міста будуть проведені на локаціях, на в’їздах до міста, у планах очищення від МАФів зелених зон, на виходах до метро, в тому числі й біля станції метро «Лівобережна», влаштування маршрутів річкового трамвайчику між Поштовою площею та лівим берегом до МВЦ.

Начальник Управління туризму КМДА Антон Тараненко доповів з питання підготовки туристичної складової, до якої входить:

– вдосконалення туристичної інфраструктури: навігації, модернізація туристичного порталу та мобільних додатків, мобільного гіду з аудіо-екскурсіями на кількох мовах, облаштування місць паркування для туристичних автобусів, встановлення туристичних інформцентрів у аеропортах та на залізничному вокзалі;

– реалізація іміджевої політики: виготовлення сувенірної продукції, забезпечення популяризації Києва, брендування міста, організація заходів із просування туристичного потенціалу столиці, у тому числі, участь у міжнародних туристичних виставках, промо-тури та прес-тури, промоція міста-господаря Євробачення за кордоном та в інших містах України тощо.

Що стосується забезпечення заходів безпеки, то на рівні міста створений відповідний Штаб.

Київський міський голова Віталій Кличко доручив усім відповідальним особам підготувати графіки виконання тих чи інших робіт із вказанням конкретних строків, необхідних на їхнє виконання, наголосивши, що Київ має на найвищому рівні підготуватися та провести пісенний конкурс.

«Коли ми говоримо про необхідність розробки заходів, які стосуються міста і включення фінансування до міських цільових програм, наведення ладу в тому чи іншому вигляді навколо події – це стосується безпосередньо кожного присутнього працівника оргкомітету. Кожен профільний заступник, керівник структурного підрозділу розуміє свій напрямок і до вас прохання – бути проактивними», – резюмував Олексій Резніков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне