На Прорізній триває капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення

КП «Київміськсвітло» проводить роботи з капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення на вулиці Прорізній. У частині скверу на парній стороні вулиці повністю замінено мережі, а 29 нових паркових опор вже освітлюють зону відпочинку.

Наразі тривають роботи на протилежній стороні, завершено виконання земляних робіт, триває монтаж опор зовнішнього освітлення.

«Загалом  наприкінці робіт сквер на вул. Прорізній буде освітлено 47 новими декоративними ліхтарями. Ми повністю підтримуємо позицію мера і хочемо, аби Київ був містом парків і скверів. Зі свого боку ми подбаємо про освітлення зон відпочинку, щоб кияни та гості столиці почували себе безпечно і комфортно», – прокоментував директор КП «Київміськсвітло» Андрій Хричов.

Враховуючи значну технічну зношеність, місто потребує відновлення мережі зовнішнього освітлення із застосуванням сучасних, екологічних та енергоефективних технологій.

«Наступним кроком КП «Київміськсвітло» є повне завершення встановлення сучасного енергозберігаючого освітлення на вул. Прорізній та капітальний ремонт зовнішнього освітлення у Голосіївському парку імені Максима Рильського», – додав директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне