На створення та реконструкцію соціально значимих об’єктів у 2017 році буде спрямовано 2,7 мільярди гривень – Спасибко

Пріоритетним завданням міської влади на 2017 рік у столиці залишається розвиток транспортної та соціальної інфраструктури задля створення комфортних умов для киян і гостей міста. На створення та реконструкцію соціально значимих об’єктів у 2017 році буде спрямовано 2,7 мільярди гривень. Про це під час щотижневого брифінгу повідомив заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

«Ми маємо зробити більш комфортним міський простір, задовольнити потреби киян у галузях медицини, освіти, культури, розв’язати транспортні проблеми міста та зберегти історико-культурну спадщину столиці. Мова йде про нові дитячі садочки, школи, реконструкцію закладів охорони здоров’я та важливих культурних об’єктів Києва, будівництво та реконструкцію транспортних шляхів та мостів. Робота триває одночасно на понад ста об’єктах», – заявив Олександр Спасибко.

Подільсько-Воскресенський міст – один із стратегічних об’єктів та мабуть наймасштабніший і найочікуваніший проект для киян. Введення його в експлуатацію, без перебільшення, позитивно оцінять всі мешканці столиці. Це і суттєве поліпшення сполучення Троєщини та Воскресенки з правим берегом, і зменшення навантаження на інші мости, і можливість будівництва метро на Троєщину.

«Ми продовжуємо системно працювати над втіленням проекту з добудови Подільсько-Воскресенського мосту. У результаті переговорів минулого року з німецькою стороною вже в квітні ми отримаємо результати фінансово-технічної експертизи стану мосту. Це дозволить нам рухатися далі – з розумінням вартості робіт, конкретними пропозиціями до інвесторів, з визначеним обсягом робіт з добудови мостового переходу», – розповів Олександр Спасибко.

Він додав, що за кошти, спрямовані Київрадою на добудову мосту, в 2017 році планується поставити арку в проектне положення, прибрати тимчасові опори, на яких зараз стоїть арка. Зварити конструкцію, яка зараз складається з кількох непоєднаних між собою сегментів, та підвісити міст на ванти.

У планах міста відкрити автомобільний рух мостом за три роки.

«Поштова площа – це знаковий об’єкт, звідки починаються найпопулярніші туристичні маршрути для киян та гостей міста. Весною на початку травня ми відкриваємо оновлену реконструйовану Поштову площу, її пішохідну верхню частину. Це буде громадський простір: доступний для усіх людей, зручний і цікавий. Для маломобільних груп населення будуть облаштовані пандуси, тож пересуванню людей ніщо не завадить», – зауважив заступник голови КМДА.

За його словами, зараз триває завершення будівництва підземного пішохідного переходу через Боричів узвіз, перекладання інженерних мереж, реставрація Поштового будинку, спорудження пандусів. Також на Поштовій площі буде створено підземний археологічний музей.

«Місто працює і планує тільки пришвидшувати темпи розвитку соціальної інфраструктури та будувати і реалізовувати соціально значимі проекти», – наголосив Олександр Спасибко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
- фильмы в кинотеатрах Украины