«Нафтогаз» обрав позицію шантажу – Кличко

Головною проблемою для повноцінної роботи теплового господарства столиці залишається небажання НАК «Нафтогаз України» укладати угоду на постачання газу з «Київтеплоенерго». Про це заявив мер столиці Віталій Кличко в ефірі телеканалу Newsone.

«Нафтогаз обрав позицію шантажу. В компанії кажуть, що увімкнуть газ тільки після того, як ми заплатимо всі борги «Київенерго». Ми готові обговорювати ці питання в суді, і готові виконувати рішення суду. Ми разом звернулися до суду, і чекаємо на його рішення. Але чому мешканці столиці мають бути заручниками цієї ситуації? Це – недержавницька, нелюдська позиція «Нафтогазу». Столиця була близька до техногенної катастрофи. Але, нам вдалося її уникнути. В нас був дуже складний процес передачі активів, який нагадував детективний роман – коли нам відмовляли у закупівлі газу приватні компанії», – зазначив Віталій Кличко.

За його словами, через загрозу відключення ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, що забезпечують теплом та гарячою водою близько 70% Києва і виробляють електрику, могла статися надзвичайна ситуація. Як підкреслив Віталій Кличко, завдяки спільним зусиллям міської влади й представників уряду, вдалося уникнути загрози відключення ТЕЦ. На ці об’єкти тимчасово постачатиметься природний газ комерційних постачальників. Протягом кількох тижнів спільно з представниками уряду міська влада має розробити алгоритм остаточного врегулювання проблеми заборгованості перед «Нафтогазом».

Мер столиці вкотре підтвердив готовність столичної влади погасити борги саме населення перед «Нафтогазом». Натомість, НАК «Нафтогаз» продовжує вимагати від Києва сплати штрафних санкцій і пені, які виникли в результаті господарської діяльності приватної компанії. А це – більше 1 млрд 200 млн гривень. І сплачувати борги приватної компанії місто не збирається.

Також Віталій Кличко прокоментував ситуацію з відсутністю гарячої води в багатьох будинках столиці. За його словами, саме через небажання «Нафтогазу» укладати угоду понад 200 котелень міста не можуть подавати гарячу воду для населення.

«Я ще раз вибачаюсь перед киянами. Я зроблю все для того, аби за тиждень – два вирішити проблему з укладенням договорів», – заявив Віталій Кличко.

Нагадаємо, столична влада реалізувала прагнення громади – повернула контроль над тепловим господарством Києва. Під контроль міської громади перейшли понад сто тисяч об’єктів: 2,6 тисяч кілометрів теплових мереж, ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, завод «Енергія», майже дві сотні котельних та станцій теплопостачання. На роботу в «Київтеплоенерго» переведені більше 7,5 тисяч кваліфікованих робітників, що забезпечуватимуть стабільну роботу теплоенергетичного комплексу.

Раніше мер столиці заявив, що процес повернення теплового господарства в управління громади – прецедент в Україні. До цього не було прикладів, щоб міське майно повертали в управління від приватної структури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
світильники
На Набережному шосе міняють ртутні та натрієві світильники на світлодіодні 18/08/2018 17:04
потоп
Київ здійснить реконструкцію системи стокової каналізації – Кличко 18/08/2018 10:03
На День незалежності метро і наземний транспорт працюватимуть на 2 години довше 15/08/2018 10:29
LED
Цього року 12 тисяч світильників у місті замінять на LED 14/08/2018 12:22
ярмарка
Де відбудуться ярмарки цього тижня 14/08/2018 11:56
Нові об'єкти
Льодовий комплекс на Шалетт розшириться
Кличко у парку
Після ремонту відкрилась перша черга парку «Перемога»
Володимирська гірка
«Володимирська гірка» оновилась
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
Відгуки
ocujuinusaso http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...eespomeqiji http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...oetbodu http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...uzafojecfna http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...uukemoyawaec http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...urooqag http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...eyonuduguje http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...azegujoxic http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...auwebol http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...eodimiopugeho http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...
Популярне