Найкращі актори, режисери та спектаклі отримали “Київську пектораль” – ФОТО та ВІДЕО

Сьогодні відзначається Міжнародний день театру, з чим Київ1 вітає акторів, режисерів та глядачів! А учора у Київському драматичному театрі на Подолі відбулася урочиста церемонія вручення найстаршої в Україні професійної театральної премії “Київська пектораль” за підсумками 2017 року.

У цей день у Театрі на Подолі дійсно зібрався весь театральний бомонд, вирували пристрасті й на сцені. Крім номінантів, на ній виступали колишні лауреати премії з різноманітними номерами, а також класно грав джаз театру!

This slideshow requires JavaScript.

Звичайно, усі номінанти заслужили на золоту статуетку, але журі таки обрало найкращих. Отже, дивіться список усіх лауреатів “Київської пекторалі” за 2017 рік:

 • «За кращу драматичну виставу» – Е. Ажар «Життя попереду», режисер Дмитро Богомазов (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)
 • «За кращу музичну виставу» – Дж. Пуччіні «Богема», режисер Віталій Пальчиков (Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва)
 • «За кращу камерну виставу (виставу малої сцени)» – В. Шекспір «12 ніч, або що захочете», режисери Дмитро Богомазов та Андрій Самінін (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)
 • «За кращу режисерську роботу» – Дмитро Богомазов, вистава «Життя попереду» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)
 • «За краще виконання чоловічої ролі» – Лев Сомов, за роль Мадам Рози, у виставі «Життя попереду» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)
 • «За краще виконання жіночої ролі» – Анжеліка Савченко, за роль Патріції Хольман, у виставі «Три товариші» (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)
 • «За краще виконання чоловічої ролі другого плану» – Антон Соловей, за ролі Юрасіка та Альберта, у виставі «Тату, ти мене любив?», режисер Станіслав Жирков (Київський академічний театр «Золоті Ворота»)
 • «За краще виконання жіночої ролі другого плану» – Катерина Кистень, за роль Жінки, у виставі «Двоє бідних румунів, що розмовляють польською» (Новий драматичний театр на Печерську)
 • «За краще пластичне вирішення вистави» – Віктор Литвинов, у виставі «За двома зайцями», балетмейстер-постановник Віктор Литвинов (Національний академічний театр опери і балету України ім. Т.Г.Шевченка)
 • «За кращу сценографію» – Сергій Маслобойщиков, у виставі «За двома зайцями» (Національний академічний театр опери і балету України ім. Т.Г.Шевченка)
 • «За кращу музичну концепцію вистави» – Олександр Бегма (музичне оформлення та музичне рішення), у виставах «Життя попереду», «12 ніч, або що захочете» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра) та «Примари» (Київська академічна майстерня театрального мистецтва «Сузір’я»)
 • «За кращий акторський дебют» – Вікторія Муштей, за роль Марлі, у виставі “Бійцівський клуб”, режисер Ігор Білиць (Київський театр «Актор»)
 • «За кращий режисерський дебют» – Анна Огій, вистава «Холодна м’ята» (Український малий драматичний театр)

© Фото та відео Германа Богапова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне