Німецька мова, роботи, велосипеди, ігри та музика – на Контрактовій – ФОТО

Цими вихідними весело на Контрактовій площі, де проходить фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов.

Гості фестивалю можуть посмакувати страви німецької кухні, відвідати Літературний сад з великим вибором книжок, поетичні майстер-класи з відомими літераторами, сферичний кінотеатр Teleport 360.

На велоточці, організованій Асоціація велосипедистів Києва, можна пройти тест на знання правил дорожнього руху та отримати права велосипедиста!

Для дітей заплановані зони наукових експериментів, вистави легендарного лялькового  театру  Олафа Мьоллера, Експериментаніум та багато іншого.

“Де в Києві можна зустріти роботів, провести цікаві хімічні досліди, експериментувати з технікою? Відповідь: на Контрактовій площі під час нашого Фестивалю-відкриття Року мов. Усі допитливі діти та дорослі – поспішайте до нашого експериментаріуму та науково-дослідних павільйонів. Саме зараз там показують вражаючі речі! Але й завтра буде цікаво, тож приходьте!”, – пишуть організатори на сторінці у Facebook.

Увечері відвідувачі фестивалю відпочивають під живу музику німецьких колективів Messer, Kellerkommando та українського гурту «Жадан і Собаки».

Українсько-німецький рік мов 2017/2018 організовують Міністерство закордонних справ ФРН, Посольство Німеччини в Україні, Goethe-Institut в Україні, Міністерство закордонних справ України та Міністерство освіти і науки України.

Вхід на подію вільний. Тож поспішайте у неділю 10 вересня на Контрактову площу.

Фото Германа Богапова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx