«Норма» Белліні – 11 березня у Національній опері

11 березня у Національній опері України чекайте на оперу «Норма» Вінченцо Белліні. 

Серед усіх музичних творів, що створив Белліні, опера «Норма», яка вже більш ніж 180 років з незмінним успіхом йде на різноманітних оперних сценах по всьому світі, недарма вважається істинним шедевром музики. Один з музичних критиків ХІХ сторіччя писав про неї: «З усіх творів Белліні саме в цій опері поєднались глибока реалістичність, мелодійне різноманіття та найбільш втаємничені почуття». За іронією долі цим критиком був ні хто інший, як Ріхард Вагнер. Сам автор цього безсмертного твору вважав, що «Норма» – це найкраще, що він створив у житті.

Прем’єра  опери «Норма» в Національній опері  відбулась у 2007 році. У 2011 році за цю постановку режисер-постановник Анатолій Солов’яненко був нагороджений Національною премією ім. Тараса Шевченка. В 2015 році – за втілення шедеврів (опери «Норма» і «Дон Карлос») на столичній сцені, Анатолій Солов’яненко удостоєний Ордена «Зірка Італії».

Олена Белкіна

Цього разу у ролі Адальжізи виступає запрошена солістка Олена Бєлкіна – співачка, що володіє сильним голосом заворожливої краси, чуйною музикальністю, доповнює свій вокальний талант яскравою емоційністю і тонким розумінням стилю.

Головні партії виконують: Ольга Нагорна (Норма), Сергій Пащук (Полліон), Сергій Магера (Оровез) та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне