Новий бювет відкрився на Русанівці

У Дніпровському районі відкрито новий бюветний комплекс. Це юрський водоносний горизонт, глибина свердловини якого становить 235 метрів. Вода у ньому якісна та корисна, а головне – є безкоштовною альтернативою водопровідній воді.

Якісна й доступна вода з бювету – один із пріоритетів міської влади у такий складний період. Про це сьогодні під час  відкриття нового бювету на вулиці Ентузіастів заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, вода цього горизонту чиста, не потребує ніякої додаткової очистки, адже  повністю відповідає всім державним санітарним нормам та правилам. Однак таку воду бажано набирати не більше ніж на 3 дні та зберігати у скляній і керамічній тарі.

«Ми системно відновлюємо роботу столичних бюветів. Щомісяця відкриваємо відновлений бюветний комплекс, будуючи нові свердловини або капітально їх ремонтуючи. План, який взяли на цей рік, успішно завершуємо. 8 нових свердловин буде відкрито до кінця 2016 року та фактично спланована діяльність бюветів  на наступний рік», – наголосив Петро Пантелеєв.

Він зауважив,  що обов’язково будуть слідкувати за якістю води в цьому бюветі, щоб він працював без збоїв, а жителі  Русанівки були з водою. Для інформування буде обов’язково постійно вивішуватися інформація щодо якості питної води.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
- фильмы в кинотеатрах Украины