Оновлений ЦУМ підключився до Інтернету

Укртелеком завершив масштабні роботи з будівництва ВОЛЗ зі швидкістю передачі даних до 10 Гб/c, а також реконструкцію кабельної каналізації поруч з Центральним столичним універмагом (далі – ЦУМ) для забезпечення телекомпослугами орендарів та відвідувачів першого універмагу країни.

Послуги Укртелекому доступні на всіх поверхах будівлі, в тому числі на -1. Наразі до швидкісного оптичного інтернету від Укртелекому вже підключився менеджмент універмагу та понад 40% найбільших магазинів.

«Укртелеком та київський ЦУМ – партнери вже протягом десятиліть. До початку реконструкції у 2012 році оператор надавав універмагу послуги телефонії та ADSL-інтернету. Зараз ми готові впроваджувати для ЦУМу додаткові сучасні рішення, які допоможуть його команді зробити щоденну роботу ефективнішою», підкреслив Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного сегменту ПАТ «Укртелеком».

«Для нас особливе значення має надійність комунікацій. Від них залежить не тільки якість інтернет-послуг, що безкоштовно надаються усім відвідувачам, а й робота складної системи керування універмагом, яку ми першими  в Україні запровадили у ЦУМі. Рішення, яке було побудовано Укртелекомом, відповідає всім нашим вимогам. Гадаю, що відвідувачі універмагу вже сьогодні зможуть самостійно оцінити не тільки найкращий сервіс, що надає ЦУМ, а й високоякісний інтернет від Укртелекому»,  зазначив Михайло Сакун, директор з девелопменту компанії ЕСТА Холдинг, керівник проекта реконструкції ЦУМа.

Урочисте відкриття ЦУМу планується 3-4 грудня 2016 року. Сьогодні проект працює у форматі «soft opening».

Фахівці Укртелекому мають досвід реалізації різноманітних проектів для торгово-розважальних центрів по всій Україні. Один з останніх прикладів – проектування та побудова зовнішньої оптичної мережі для найбільшого у Західній Україні ТРЦ – «Victoria Gardens», який знаходиться у Львові.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне