Парк “Почайна” створюється офіційно

Київрада підтримала створення парку культури та відпочинку “Парк Почайна”. Відповідно до рішення, земельній ділянці орієнтовною площею 10,10 га, що розташована вздовж річки Почайна до затоки Вовковата між проспектом Степана Бандери та вулицею Електриків в Оболонському районі надається особливий охоронний статус.

Рішення розроблено з метою охорони зелених насаджень та збереження рекреаційної цінності зазначеної території.

До речі, парк Почайна вже закладений небайдужими до долі Києва активістами.

Також депутати проголосували за створення у столиці ще 4 скверів:
– на просп. Правди навпроти будинків №№ 70-76 в Подільському районі;
– на вул. Вишняківській, між будинками № 5, 5-А, 5-Б у Дарницькому районі;
– на вул. Вишняківській, 8-а у Дарницькому районі;
– на перетині вул. Вишгородської та Резервної в Оболонському районі.

Створення парків та скверу забезпечить законні права та інтереси містян, сприятиме підвищенню рекреаційної привабливості столиці, збереженню зелених насаджень, розвитку зелених зон та позитивному впливу на соціально-культурний розвиток громадян.

За ділянками доглядатиме та утримуватиме їх КО “Київзеленбуд”.

Одна відповідь до “Парк “Почайна” створюється офіційно”

  1. Миколай Хомич сказав:

    На превеликий жаль, але статус СКВЕРУ земельній ділянці на перетині вулиць Вишгородської та Резервної в Оболонськрму районі міста Києва—–НЕ НАДАЄТЬСЯ, А ВІДНОВЛЮЄТЬСЯ НА ПІДСТАВІ ПОСТАНОВА КИЇВСЬКОГО АПЕЛЯЦІЙНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ МІСТА КИЄВА №910/14453/14 ВІД 15.06.2016 РОКУ. На протязі 10-и років статус ” Сквер по вулиці Вишгородській,№2,”— НЕ ліквідовувався. Подібного рішення Київради НЕ МАЄ. Це підтверджено належно завіреними копіями з Державного архіву міста Києва. Територія “СКВЕРУ” у 2002 році була надана в оренду ТОВ “Автонафта” для побудови АЗС великої ємкості. У 2004 році Київрада продала земельну ділянку ТОВ “Автонафта”. 14.06.2006 року з 11 години до 15 години знесли і вивезли 62, 30-и та 40 -а літніх дерев, які виконували функцію санітарно-охоронної зони від залізничної колії. ВСІ РІШЕННЯ КИЇВРАДИ СКАСОВАНІ У СУДОВОМУ ПОРЯДКУ.————–ХОЧ ЯКОЇСЬ ЗАСЛУГИ депутатів Київради у відновленні статусу ” Сквер по вулиці Вишгородській, №2″, ———- НЕ МАЄ !!!!!!!!!!!! Це заслуга небайдужої громадськості проживаючих на даній місцевості. Як бачите, Київрадою не сприймаються заслуги громадськості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне