“Перетворення енергії” – фотовиставка Вінсента Мунді – ФОТО

Transforming energy
Опубліковано: 18/01/2017 23:08
Найближче метро:

У бізнес-центрі Леонардо відкрилася фотовиставка Вінсента Мунді (Vincent Mundy), присвячена перетворенню енергії – “Transforming energy”. Ці фото дійсно надихають, бо пітверджують той факт, що Україна є високотехнолічною державою. 

За словами Ірини Ковальчук, директора з корпоративних комунікацій ДТЕК, дуже складно розповісти про увесь процес доставки електроенергії просто і лаконічно, тому і виникла ідея фотопроекту, який би дозволив показати ланцюжок із доставки електроенергії до самої розетки.

«Як трансформується традиційна і розвивається сучасна інноваційна енергетика, ми змогли показати за допомогою фотографії. В епіцентрі – наші співробітники, ви ж знаєте, залізо не працює без людини, – підкреслює Ірина Ковальчук. – Тут ви побачите, як людина творить енергію, починаючи з видобутку вугілля, газу, і, завершуючи складним процесом генерування енергії. До речі, наші співробітники зробили досить інформативні коментарі до кожного фото, тому виставка ще є пізнавальною».

“Під час зйомок я намагався зловити живі моменти, як люди працюють на цих технологічних об’єктах. Вони – творці енергії, і їх красномовні образи наповнюють знімки справжньою промислової романтикою. Тому, все, що ви бачите, – справжнє, нередактоване, взяте з життя”, – каже фотограф.

Енергетика України трансформується, змінюється на краще. Фотограф Вінсент Мунді побачив і показав, як створюється електроенергія, як трансформується традиційна і розвивається сучасна енергетика.

Кожен охочий може відвідати бізнес-центр “Леонардо”, відчути себе причетним до трансформації енергії та зробити селфі на фоні дивовижних фото. Виставка працюватиме до 25 лютого, вхід безкоштовний.

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
МАУ святкує 25-річчя 24/11/2017 17:54
Кличко підписав з китайцями угоду про будівництво метро на Троєщину 22/11/2017 15:35
зуби
У Києві створять некомерційну стоматологію 22/11/2017 11:33
картка киянина
Картка киянина отримає мобільні додатки 22/11/2017 11:03
ярмарка
Де пройдуть ярмарки на цьому тижні 21/11/2017 13:33
Нові об'єкти
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
МакДональдз
Новий МакДональдз відкрився у Lavina Mall – ФОТО
Відгуки
Алевтина Иванова Страшно? А воровать не страшно?...Урфин Обосрались чепушилы!!!...“Фауст” і хмарне середовище Мефістофеля – ФОТО | Київ1 - сітігайд #1 […] Національну оперу знову повернувся “Фауст”, при чому в сучасній постановці італійського режисера […]...Миколай Хомич На превеликий жаль, але статус СКВЕРУ земельній ділянці на перетині вулиць Вишгородської та Резервної в Оболонськрму районі міста Ки...German Bogapov Проводили ж тендер, можливо ЛАЗ не задовольняє. Хоча звичайно якось дивно купувати у Білорусі замість того щоб підтримати вітчизняного виробника...Andriy Paliienko Знову ЗРАДА! Замість того, щоб підтримати вітчизняного виробника, у Львові збирають чудові автобуси, Віталька рулить....“Межа” буде показана у кінотеатрі “Україна” | Київ1 - сітігайд #1 […] Читайте докладніше про “Молодість. Пролог” >>… […]...Транспорт змінить роботу через футбол | Київ1 - сітігайд #1 […] столиці буде внесено зміни на час проведення футбольного матчу відбору чемпіонату світу між національними збірними […]...Будинки отримають тепло, коли температура стане менше 8 градусів – Пантелеєв | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Сьогодні заборонений рух на деяких вулицях у центрі | Київ1 - сітігайд #1 […] «Олімпійський» футбольного матчу між національними збірними командами України та Хорватії заборонений рух транспорту у центрі […]...
Популярне