“Перетворення енергії” – фотовиставка Вінсента Мунді – ФОТО

У бізнес-центрі Леонардо відкрилася фотовиставка Вінсента Мунді (Vincent Mundy), присвячена перетворенню енергії – “Transforming energy”. Ці фото дійсно надихають, бо пітверджують той факт, що Україна є високотехнолічною державою. 

За словами Ірини Ковальчук, директора з корпоративних комунікацій ДТЕК, дуже складно розповісти про увесь процес доставки електроенергії просто і лаконічно, тому і виникла ідея фотопроекту, який би дозволив показати ланцюжок із доставки електроенергії до самої розетки.

«Як трансформується традиційна і розвивається сучасна інноваційна енергетика, ми змогли показати за допомогою фотографії. В епіцентрі – наші співробітники, ви ж знаєте, залізо не працює без людини, – підкреслює Ірина Ковальчук. – Тут ви побачите, як людина творить енергію, починаючи з видобутку вугілля, газу, і, завершуючи складним процесом генерування енергії. До речі, наші співробітники зробили досить інформативні коментарі до кожного фото, тому виставка ще є пізнавальною».

“Під час зйомок я намагався зловити живі моменти, як люди працюють на цих технологічних об’єктах. Вони – творці енергії, і їх красномовні образи наповнюють знімки справжньою промислової романтикою. Тому, все, що ви бачите, – справжнє, нередактоване, взяте з життя”, – каже фотограф.

Енергетика України трансформується, змінюється на краще. Фотограф Вінсент Мунді побачив і показав, як створюється електроенергія, як трансформується традиційна і розвивається сучасна енергетика.

Кожен охочий може відвідати бізнес-центр “Леонардо”, відчути себе причетним до трансформації енергії та зробити селфі на фоні дивовижних фото. Виставка працюватиме до 25 лютого, вхід безкоштовний.

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Transforming energy

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Дніпро
Набережна Дніпра кардинально зміниться 24/03/2018 20:26
У парку Партизанської Слави встановлять п’ять арок-фонтанів 24/03/2018 14:32
діти
На весняних канікулах дітям пропонуються майстер-класи та квести 24/03/2018 13:04
Парк між Троєщиною та Райдужним капітально відремонтують 22/03/2018 22:01
Печерський ландшафтний парк відремонтюють 22/03/2018 13:52
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...
Популярне