Перше у світі «Швейне Дерево»

У міжнародний день швейних машинок 10 березня 2017 р. у Києві відкрилася арт-інсталяція «Швейне Дерево».

Саме в цей день, 172 роки тому, в 1845 році Еліас Хоу зробив чудове відкриття, яке повністю перевернуло текстильну промисловість. До нього багато інженерів намагалися вирішити непросту задачу спрощення процесу шиття, але машини були громіздкими, незручними і часто виходили з ладу. Легенда свідчить, що своє відкриття Хоу зробив, так само як і Менделєєв, уві сні. Винахіднику наснилося, що він потрапив у полон до дикунів жорстокого африканського племені. Озброєні дивними списами дикуни оточили його, кожен з них кричав і вимагав, щоб він негайно винайшов швейну машинку. Еліасу загрожувала страшна смерть, і він гарячково міркував, як йому врятувати своє життя. Раптом його увагу привернули наконечники списів, якими було озброєне плем’я. Вони мали отвори, які слугували для незрозумілих цілей. Ось воно, рішення!

Прокинувшись, Еліас Хоу негайно приступив до експериментів. Саме в цей день він першим зробив отвір на кінці голки і винайшов унікальну технологію швейної машинки. У квітні 1845 року вже була створена перша робоча версія швейної машинки, яка могла робити прямі шви зі швидкістю до 300 стібків за хвилину! І саме Хоу у вересні 1846 року став першим власником патенту США на ключову технологію!

Але в історії залишився Ісаак Зінгер, який виявився кращим як маркетолог і бізнесмен, застосувавши і удосконаливши його технологію у своїй версії машинки. Еліас подав до суду, виграв його і змусив Зінгера і всіх інших виробників платити йому роялті. Після чого Хоу і Зінгер на якийсь час об’єднали активи і стали отримувати по 5 доларів з усіх проданих машинок. Машинки Зінгера повністю змінили світової швейний бізнес. Шити стало швидко, якісно і доступно.

«Текстиль-Контакт» не зміг пройти повз такого свята та виступив меценатом встановлення Першого в світі Швейного Дерева, яке проросло саме в Києві, у мікрорайоні Березняки!

Ідея: Олександр Соколовський

Втілення: Майстерня Олександра Загороднього.

Куратори: KIEV FASHION PARK і Володимир Кузнецов – автор арт-лавки «Як вдома» (Лавочка з пледом) на Пейзажній алеї.

Дерево тільки з’явилося, але вже обростає швейними легендами. Клієнти компанії «Текстиль-Контакт» звернули увагу, що якщо сісти за стіл швейної машинки і прокрутити три рази її коліщатко, то в найближчі дні обов’язково з’явиться вигідне замовлення!

 

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Мирослав Мисла
У Києві відкривається пам’ятник герою російсько-української війни Мирославу Мислі 21/04/2018 12:25
ціни на ярмарку
На цьому тижні проходять ярмарки у всіх районах міста 18/04/2018 11:28
обмежений рух
У суботу обмежений рух у центрі та заборонений рух по Хрещатику 18/04/2018 11:22
Кубок чемпіонів
21 квітня Київ отримає кубки Ліги Чемпіонів 18/04/2018 10:08
Поділ
На Подолі удосконалять рух та встановлять нові світлофори 16/04/2018 20:40
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
У суботу обмежений рух у центрі та заборонений рух по Хрещатику | Київ1 - сітігайд #1 […] У цей день відбудеться святкова хода з передачею Кубків Ліги Чемпіонів та Ліги Чемпіонів УЄФА серед жін…. […]...У КМДА повідомили, чи будуть у Києві продавати дешевий хліб – Край […] Про це під час інспекції одного з таких кіосків повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, – повідомляє Київ1. […]...Кэт Кэт Остановят, когда будет построено?...Кэт Кэт Брехня, на Троещине в киосках хлеба через 10 минут после отъезда машины уже нет и картка киянина там никого не волнует....На "Київську пектораль" претендують 22 спектаклі та 18 акторів | Pektoral award […] Посилання на сайт […]...Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...
Популярне