Перший новітній острівець безпеки з’явився на Оболоні

перехід
Опубліковано: 24/10/2017 12:25

Для підвищення безпеки руху пішоходів на вул. Олександра Архипенка в Оболонському районі облаштовано перший у столиці новітній острівець безпеки. Про це повідомили в КК «Київавтодор».

До впровадження такого засобу організації дорожнього руху працівники комунальної корпорації «Київавтодор» підійшли комплексно:

для організації безпечних умов перетину проїжджої частини нанесено дорожню розмітку 1.14.3 з використанням пластику, який має підвищені зносостійкі властивості у порівнянні з фарбою;
периметром острівця встановлено додаткові світлоповертальні елементи;
з обох боків переходу встановлено двосторонні дорожні знаки 5.35.1 (2) з флуоресцентною окантовкою;
вказаний пішохідний перехід обладнано тактильною плиткою для орієнтування осіб із вадами зору.

Основною перевагою модульного острівця безпеки з використанням гумових елементів є можливість його демонтажу і повторного встановлення (наприклад, для виконання ремонту дорожнього покриття або внесення змін в організацію дорожнього руху).

У наступному році «Київавтодор» планує масштабне впровадження модульних підвищених острівців безпеки на вулично-дорожній мережі міста.

Нагадаємо, що раніше для безпеки пішоходів корпорація також активізувала нанесення в аварійно-небезпечних місцях дорожньої розмітки червоно-білих пішохідних переходів, впровадження підвищених пішохідних переходів, облаштування переходів із ФЕМів червоно-білого кольору на покритті з бруківки. Один із таких переходів із ФЕМів дорожники облаштували на перехресті вулиць Б. Хмельницького та Леонтовича.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
МАУ святкує 25-річчя 24/11/2017 17:54
Кличко підписав з китайцями угоду про будівництво метро на Троєщину 22/11/2017 15:35
зуби
У Києві створять некомерційну стоматологію 22/11/2017 11:33
картка киянина
Картка киянина отримає мобільні додатки 22/11/2017 11:03
ярмарка
Де пройдуть ярмарки на цьому тижні 21/11/2017 13:33
Нові об'єкти
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
МакДональдз
Новий МакДональдз відкрився у Lavina Mall – ФОТО
Відгуки
Алевтина Иванова Страшно? А воровать не страшно?...Урфин Обосрались чепушилы!!!...“Фауст” і хмарне середовище Мефістофеля – ФОТО | Київ1 - сітігайд #1 […] Національну оперу знову повернувся “Фауст”, при чому в сучасній постановці італійського режисера […]...Миколай Хомич На превеликий жаль, але статус СКВЕРУ земельній ділянці на перетині вулиць Вишгородської та Резервної в Оболонськрму районі міста Ки...German Bogapov Проводили ж тендер, можливо ЛАЗ не задовольняє. Хоча звичайно якось дивно купувати у Білорусі замість того щоб підтримати вітчизняного виробника...Andriy Paliienko Знову ЗРАДА! Замість того, щоб підтримати вітчизняного виробника, у Львові збирають чудові автобуси, Віталька рулить....“Межа” буде показана у кінотеатрі “Україна” | Київ1 - сітігайд #1 […] Читайте докладніше про “Молодість. Пролог” >>… […]...Транспорт змінить роботу через футбол | Київ1 - сітігайд #1 […] столиці буде внесено зміни на час проведення футбольного матчу відбору чемпіонату світу між національними збірними […]...Будинки отримають тепло, коли температура стане менше 8 градусів – Пантелеєв | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Сьогодні заборонений рух на деяких вулицях у центрі | Київ1 - сітігайд #1 […] «Олімпійський» футбольного матчу між національними збірними командами України та Хорватії заборонений рух транспорту у центрі […]...
Популярне