Подільський міст буде добудований до 2021 року

Читайте також

У Києві почали вимикати опалення

Починаючи відсьогодні, 28 березня, у Києві почали вимикати опалення. Про це в ефірі телеканала "КИЇВ 24" повідомив секретар Київської міської ради, заступник мера Володимир Бондаренко.

Кияни “тащаться” від “Конотопської відьми” “франківців”

Сьогодні, 28 березня, відкрили продаж квитків у Театрі Франка на феєричну виставу режисера Івана Уривського "Конотопська відьма". Щоб отримати бажаний квиток, кияни почали збиратися ще за три години до початку продажів квитків.

Хто у Києві може “зашибати” до 50000 грн. щомісяця?

Незважаючи на те, що мінімальна зарплата в Україні все ще лишається на досить низькому рівні, представники деяких професій можуть розраховувати на гідну оплату праці. Наприклад, водіям у Києві готові платити близько 50 тисяч гривень на місяць.

Київська міська рада оголошує додатковий набір присяжних

Київська міська рада оголошує додатковий набір присяжних до Голосіївського, Дніпровського, Деснянського, Оболонського, Печерського, Подільського, Святошинського, Солом'янського районних судів міста Києва.

У Києві хочуть виробляти безпілотники

У Київській міській раді зареєстрували проєкт рішення про створення комунального підприємства з виробництва БПЛА, який подав депутат Віталій Нестор. Реалізація проєкту рішення потребує виділення бюджетних коштів у розмірі 400 млн грн. Департамент муніципальної безпеки розробить Положення про комунальне підприємство.

Поділитися

Міська влада впритул наблизилася до вирішення питання завершення будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу – потенційний інвестор готовий вкласти гроші у міст під державні гарантії. Про це в інтерв’ю виданню 44.ua повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

«Насправді у 2019 році вже буде 40 років, як будують міст. Я сподіваюся, що нам вдасться його закінчити, зважаючи на те, що цього року ми відновили будівництво, виділивши 1,2 млрд грн. За весь час на міст було витрачено близько 5 млрд грн, проте для завершення будівництва потрібно ще 7 млрд грн. З цього приводу ми зараз працюємо з державною владою, яка могла б допомогти у фінансуванні робіт, а також з потенційним інвестором – Німеччиною. До речі, вона готова вкласти гроші в міст у тому випадку, якщо ми надамо державні гарантії щодо повернення коштів», – повідомив посадовець.

За його словами, мостовий перехід буде у будь-якому разі побудований до 2021 року. Головне питання, яке стоїть перед владою міста сьогодні, – це перепланування проекту, оскільки ті моделі, які в ньому закладені, застарілі.

«Зараз проектувальники займаються техніко-економічним обґрунтуванням (ТЕО) щодо мосту. Вирішується, куди він буде виходити: на Набережну, на Нижній і Верхній Вал або, може, в іншому напрямку. Орієнтуємося, що ТЕО з’явиться до кінця року», – розповів перший заступник голови міськдержадміністрації.

Також міська влада як один із варіантів розглядає можливе встановлення плати за проїзд. Наприклад, проїзд мостом може бути безкоштовним для киян, проте – платним для авто з інших міст.

spot_img