Поминальні дні на київських кладовищах

КМДА збирається підготувати київські кладовища дло поминальних днів. Департаменту житлово-комунальної інфраструктури доручено подбати про своєчасне очищення від сміття і вивезення відходів, зняття аварійних дерев, кронування та видалення омели, підготовку та пуск поливальних водопроводів, ремонт і фарбування огорож, воріт, хвірток, арок, фасадів, бордюрів, громадських вбиралень, контейнерів для сміття тощо. Так само облаштують військові поховання та меморіали.

Також Департамент охорони здоров’я традиційно забезпечить чергування в поминальні дні бригад швидкої медичної допомоги на Південному, Північному, Лісовому, Байковому та Міському кладовищах.

Фінансування відповідних витрат здійснюватиметься за рахунок загальних видатків на благоустрій міських кладовищ, передбачених Департаментом житлово-комунальної інфраструктури.

Отже, цього року для проведення поминальних днів у Києві визначені такі дати:

23 квітня – на Пирогівському, Корчуватському, Мишоловському, Чапаєвському, Північному, Лісовому, Пуща-Водицькому, Південному, Святошинському, Братському, Михайлівському, Солом’янському, Совському, Шулявському, Старообрядному кладовищах, а також у Державному історико-меморіальному Лук’янівському заповіднику;
24 квітня – на Дарницькому, Позняківському, Бортничанському, Вигурівському, Троєщинському, Звіринецькому, Куренівському, Біличанському та Жулянському кладовищах;
25 квітня – на Байковому і Биківнянському кладовищах, РС СКП «Київський крематорій»;
26 квітня – на Міському кладовищі;
9 травня – на Військовому кладовищі та біля Меморіалу на могилі Невідомого солдата в Парку Вічної Слави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне