Приватбанк пропонує зробити ЦНАПи на базі своїх відділень – ФОТО, ВІДЕО

Приват.Share
Опубліковано: 23/03/2017 13:30
Автор: admin
Рубрика: Новини, Статті

ПриватБанк на своє 25-річчя провів у бізнес-центрі “Парковому” масштабну конференцію «Приват.Share», на якій були представлені сучасні технології і сервіси найбільшого банку. А голова правління Олександр Шлапак запропонував на базі відділень банку створити центри надання адміністративних послуг (ЦНАП).

“ЦНАП – це приміщення, в якому надаються послуги. Це кваліфікований персонал. Це термінали самообслуговування і інші сервіси. Це онлайн-сервіси, які сьогодні з’являються в держустановах. І це кол-центри – консультанти, які 24 години на добу готові допомагати людям. все це давним-давно є у Приватбанку – найбільшому державному банку! І для нас великою честю буде виступити в ролі фронт-офісу державних органів для надання адміністративних послуг. Уявіть собі – не треба ходити по місту, шукати ЦНАП, досить зайти в найближче відділення банку і на високому рівні отримати таку послугу. це призведе до радикального зменшення державних витрат і до кардинальної зміни якості держпослуг. Саме це я і називаю революцією! ” – заявив Шлапак.

Були продемонстровані технології, що полегшують комунікацію громадян з адміністративними органами: від заміни пільгових муніципальних карт на цифрові соціальні картки ПриватБанку зі збереженням і розширенням їх функціоналу.

Тепер за допомогою сканера QR-коду, доступного в додатку Privat24, можна не тільки оплачувати без черг всі комунальні платежі, парковку і рахунки в ресторанах, але і записуватися на прийом до окуліста і невропатолога; отримувати або відправляти посилки через почтомати, встановлені у відділеннях ПриватБанку, а також оплачувати пільговий проїзд в міському транспорті і багато іншого.

Не забули на конференції і про представників малого та середнього бізнесу, представивши їм нові можливості сервісу «ПриватМаркет». Сьогодні це не тільки популярна майданчик для продажу і покупки різних послуг і товарів, у тому числі в кредит, але і ресурс, де можна розміщувати тендери (10 000 активних тендерів) і подавати заявки на їх участь. А завдяки інтеграції з сервісом ProZorro, в тому числі і в державних тендерах. Тут можна всього за кілька хвилин створити свій сайт або інтернет-магазин, а також взяти кредит на енерго- і тепломодернізацію.

За словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, який відвідав презентацію, уряд взаємно зацікавлене в розширенні співпраці з банком в реалізації державних програм.

“Сьогодні ми ознайомилися продуктами, які банк пропонує своїм клієнтам. Можу відзначити, що вони дуже інноваційні, починаючи від дистанційних соціальних послуг, завершуючи всіма іншими формами оплати за будь-які продукти, в тому числі майданчик для проведення державних тендерів” ПриватМаркет “. Це передбачає зручні можливості для українських громадян і я впевнений, що надання таких сервісів буде давати нові можливості для розвитку ПриватБанку. Мені приємно, що після націоналізації ПриватБанк залишає за собою лідерство”, – сказав прем’єр-міністр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне