Реальні ціни на м’ясо, гриби, рибу та овочі – на ярмарку – ФОТО

Торгівельні мережі, магазини та продавці на базарах нерідко завищують ціни на продукцію, оскільки вона проходить через руки посередників. Дійсно реальні ціни можна побачити фактично лише на ярмарках, де продають безпосередні виробники.

Київ1 перевірив ціни на основні продукти харчування на одному з ярмарків, який проходить на Троєщині по суботах на різних вулицях, про що треба дивитися у рубриці на сайті.

This slideshow requires JavaScript.

Отже, 9 вересня м’ясо на ярмарку коштувало переважно більше 100 грн. за 1 кг, але можна було купити свинячий гуляш за 65 грн. В цілому ціни вище на телятину, ніж на свинину. Фактично така ж ціна спостерігається і на сало – від 100 грн. Проте, сало для смаження коштує всього 10 грн. за кілограм.

Не дивлячись на нещодавну інформацію про надто високі ціни на білі гриби, вони на ярмарку коштували удвічі менше – по 100 грн./кг. А ось підберезник коштував усього 60 грн.

На ярмарку також можна купити свіжу рибу. Так, судак коштує від 70 до 130 грн./кг, щука – 70-100 грн., сом – 90 грн., карась, короп, товстолобик – 30-40 грн. Також можна придбати голови дешевої риби за 15 грн./кг, а сома – 25 грн.

Були представлені різноманітні овочі та фрукти. Помідори – від 7 грн., яблука – від 12 грн., кабачки – від 7 грн. І, нарешті, картопля – від 6 грн./кг.

Фото Германа Богапова

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Київ визначить свій талісман 16/03/2018 11:32
бронетехніка
Більше 300 школярів дізнались про професії та подивилися на танки 15/03/2018 21:00
валідатор
Маршрутки повинні отримати валідатори для оплати проїзду електронним квитком 15/03/2018 11:17
відлига
Київ бореться з можливими підтопленнями 14/03/2018 10:50
Південний міст
Рух Південним мостом частково обмежать через ремонт сьогодні та у наступні дні 13/03/2018 12:31
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...
Популярне