Реальні ціни на м’ясо, гриби, рибу та овочі – на ярмарку – ФОТО

Торгівельні мережі, магазини та продавці на базарах нерідко завищують ціни на продукцію, оскільки вона проходить через руки посередників. Дійсно реальні ціни можна побачити фактично лише на ярмарках, де продають безпосередні виробники.

Київ1 перевірив ціни на основні продукти харчування на одному з ярмарків, який проходить на Троєщині по суботах на різних вулицях, про що треба дивитися у рубриці на сайті.

This slideshow requires JavaScript.

Отже, 9 вересня м’ясо на ярмарку коштувало переважно більше 100 грн. за 1 кг, але можна було купити свинячий гуляш за 65 грн. В цілому ціни вище на телятину, ніж на свинину. Фактично така ж ціна спостерігається і на сало – від 100 грн. Проте, сало для смаження коштує всього 10 грн. за кілограм.

Не дивлячись на нещодавну інформацію про надто високі ціни на білі гриби, вони на ярмарку коштували удвічі менше – по 100 грн./кг. А ось підберезник коштував усього 60 грн.

На ярмарку також можна купити свіжу рибу. Так, судак коштує від 70 до 130 грн./кг, щука – 70-100 грн., сом – 90 грн., карась, короп, товстолобик – 30-40 грн. Також можна придбати голови дешевої риби за 15 грн./кг, а сома – 25 грн.

Були представлені різноманітні овочі та фрукти. Помідори – від 7 грн., яблука – від 12 грн., кабачки – від 7 грн. І, нарешті, картопля – від 6 грн./кг.

Фото Германа Богапова

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Окружна і Кличко
Частина Великої Окружної дороги на північ від Оболоні буде побудована у 2018 – Кличко 15/12/2017 15:30
діти
Інтернати будуть реформуватися 15/12/2017 12:44
київ сміття
Київ затвердив масштабний план переробки сміття до 2025 року 15/12/2017 12:14
прапор
Київ встановить 75-метровий флагшток з найбільшим прапором України 14/12/2017 11:54
бюджет
У держбюджеті-2018 суттєво враховані інтереси столиці – Кличко 14/12/2017 11:36
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Анатолій Оце по нашому , штани рвані і ті не тримаються . А прапор встановимо високий , верх цинізму ....Київ готовий прийняти Фінал Ліги чемпіонів краще, ніж Євробачення – Кличко – ФОТО, ВІДЕО | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Вася Пить меньше нада)))...Вася Вот сволочи! Чужими руками снег убирают а скажут что они сами убрали. так за это еще и бабки снимут себе......Александр Грабецкий Опять эти идиоты опоздали... ночью нужно было его убирать, снег уже превратился в лед. Ни чего не меняется, все говорят что это потому что Кличко тупо...alex гарна справа - хай все вдасться!...Evgeny Vovk Ничесе, Витаха! План перевыполнил? даже твои заказчики не рассчитывали, что ты столько земли освободишь от людского бизнеса?:)) Теперь тупо придется,...академик Вернадский Это так вовремя, это так необходимо... Вот где еще можно денег натырить, пока разъяренный народ не открутил голову этим "заботливым, крепким, городски...Григорій Вус ніхто нічого не чистить сьогодні по дорозі в поліклініку впав два рази...Геннадій Пліс подав у відставку з посади першого заступника мера – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] у тому, що Геннадій Пліс активно просував ініціативу Kyiv Smart City, яка останнім часом […]...
Популярне