Реклама на бігбордах – під контролем

Розробка OpenADV допоможе контролювати рекламу на бігбордах у Києві. Додаток підключений до нового сайту КМДА і працює на цій сторінці.

«Запуск сервісу випускників Інкубатору 1991 OpenADV – перша історія успіху, що демонструє плідну співпрацю ініціативи Київ Смарт Сіті, Київської міської державної адміністрації з IT-волонтерами. Активісти знайшли вирішення важливішого питання – прозорості процесу розміщення рекламних конструкцій, що у рамках ініціативи ми інтегрували у новий сайт КМДА. Наразі ми чекаємо ще на нові цікаві розробки, які можуть бути реалізовані та допрацьовані у Інкубаторі 1991 для міських проектів у Kyiv Smart City Hub», – каже Юрій Назаров, співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City.

Засновники стартапу познайомили з інструментами інтерактивної громадської взаємодії задля контролю легальності рекламних конструкцій. За їх оцінкою це може принести додаткових 80 млн гривень у міський бюджет, за рахунок взаємодії з активними громадянами столиці та виявленню нелегальних конструкцій.

«Сервіс відкритих даних допомагає кожному активному громадянину дізнатися про власників рекламних конструкцій, перевірити легальність їхнього розміщення, що позначено на карті сервісу. Сформувати електронне звернення з метою усунення порушень», – відзначає Олександр Пліва, співзасновник сервісу OpenADV.

«У 2015 році власники рекламних конструкцій перераховували в середньому 550 тис гривен на рік. За місяць це дорівнює сумі трьох нових тролейбусів. Завдяки впровадженню електронних сервісів, міська влада отримує ефективний інструмент з управління рекламою в столиці», – додає Володимир Пoкрасенко, співзасновник стартапу OpenADV.

реклама у Києві

Подальшим етапом, як обіцяють розробники, буде розвиток електронних сервісів, пов’язаних з рекламою, наприклад, створення мобільного додатка, а також доповнення сервісу калькулятором, який покаже, скільки бюджет міста втрачає.

Для розвитку сервісу та його впровадження в Україні засновники шукають донорів, у чому їм допомагає команда Інкубатору 1991 для проектів на відкритих та великих даних.

Презентація стала послідовним продовженням спільного івенту, який відбувся в Хабі 29 червня, «Цифрове місто: як створити стартап на основі відкритих даних, що змінить Київ». Де Юрій Назаров розповів про засади співпраці з активними IT-волонтерами у рамках КМДА та ініціативи Kyiv Smart City. Всі проекти, що будуть працювати у інкубаційної програмі 1991 City в Хабі, яка стартує з 18 липня та триватиме до 2 жовтня, протягом кількох місяців спільно з командою менторів (в тому рахунку х КМДА), працюватимуть над реалізацією прототипів своїх проектів. Стартапи, в подальшому, будуть допомагати розвивати інфраструктуру Києва.

Нагадаємо, кращі 5 проектів зможуть пройти програму безкоштовно, без адміністративних витрат. Конкурс-хакатон з відбору проектів відбудеться 9-10 липня в Хабі. До нього будуть відібрані проекти, що були подані до 3 липня та пройшли експертну раду. Програма побудована на тісній співпраці з провідними представниками міської влади, які будуть допомагати розвивати проекти у якості менторів. Таким чином з’являється база для створення приватно-державної співпраці. Місце активного розвитку стартапів, які змінюють життя киян за допомогою створення інноваційних сервісів разом з КМДА. Інкубаційна програма буде проходити у Kyiv Smart City HUB.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Національний паралімпійський комітет України та lifecell
Національний паралімпійський комітет України отримав технологічного партнера 22/01/2018 12:49
кіностудія довженка
Кіностудія ім. Довженка не може бути відчужена – Кличко 22/01/2018 12:17
День Соборності в Києві 22/01/2018 11:08
медик
На Троєщині побудують нову лікарню – Кличко 20/01/2018 17:33
садок
Цього року у Києві відкриється 8 нових і реконструйованих дитсадків – Кличко 19/01/2018 18:52
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
У Києві в різдвяну ніч транспорт працюватиме довше: розклад руху | Газета "Нова Година" – актуальні новини Полтавщини […] На час святкування Різдва Христового та проведення культурно-мистецького проекту «НеоРік на Софії», що триває на Софійській, Михайлівській п...В Киеве в рождественскую ночь транспорт будет работать дольше: расписание движения | МИРОВЫЕ НОВОСТИ […] На время празднования Рождества Христова и проведения культурно-художественного проекта «НеоРік на Софії», который состоится на Софийской, М...У різдвяну ніч транспорт працюватиме на 3 години довше | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...German Bogapov Точно, треба перевірити та підготувати матеріал :)...Адская сотона там уже дач нет, смотри свежие снимки с вид с космоса...German Bogapov Прапор - це головне!...German Bogapov То треба ж когось посунути :)...Адская сотона там проблемы нет, и дачи называются "Русановские Сады"...На Співочому полі нарешті запустили «Льодовиковий період» з квітами у льоді | Київ1 - сітігайд #1 […] речі, на нього запрошували безкоштовно ще 19 грудня, і можна прочитати коментарі обурених […]...Vadim Lyckov УРРААА!!!. Только нужно брать с собой снегоступи, санки для детей и глинтвейн. И самое главное Святковий настрій....
Популярне