Реклама на бігбордах – під контролем

Розробка OpenADV допоможе контролювати рекламу на бігбордах у Києві. Додаток підключений до нового сайту КМДА і працює на цій сторінці.

«Запуск сервісу випускників Інкубатору 1991 OpenADV – перша історія успіху, що демонструє плідну співпрацю ініціативи Київ Смарт Сіті, Київської міської державної адміністрації з IT-волонтерами. Активісти знайшли вирішення важливішого питання – прозорості процесу розміщення рекламних конструкцій, що у рамках ініціативи ми інтегрували у новий сайт КМДА. Наразі ми чекаємо ще на нові цікаві розробки, які можуть бути реалізовані та допрацьовані у Інкубаторі 1991 для міських проектів у Kyiv Smart City Hub», – каже Юрій Назаров, співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City.

Засновники стартапу познайомили з інструментами інтерактивної громадської взаємодії задля контролю легальності рекламних конструкцій. За їх оцінкою це може принести додаткових 80 млн гривень у міський бюджет, за рахунок взаємодії з активними громадянами столиці та виявленню нелегальних конструкцій.

«Сервіс відкритих даних допомагає кожному активному громадянину дізнатися про власників рекламних конструкцій, перевірити легальність їхнього розміщення, що позначено на карті сервісу. Сформувати електронне звернення з метою усунення порушень», – відзначає Олександр Пліва, співзасновник сервісу OpenADV.

«У 2015 році власники рекламних конструкцій перераховували в середньому 550 тис гривен на рік. За місяць це дорівнює сумі трьох нових тролейбусів. Завдяки впровадженню електронних сервісів, міська влада отримує ефективний інструмент з управління рекламою в столиці», – додає Володимир Пoкрасенко, співзасновник стартапу OpenADV.

реклама у Києві

Подальшим етапом, як обіцяють розробники, буде розвиток електронних сервісів, пов’язаних з рекламою, наприклад, створення мобільного додатка, а також доповнення сервісу калькулятором, який покаже, скільки бюджет міста втрачає.

Для розвитку сервісу та його впровадження в Україні засновники шукають донорів, у чому їм допомагає команда Інкубатору 1991 для проектів на відкритих та великих даних.

Презентація стала послідовним продовженням спільного івенту, який відбувся в Хабі 29 червня, «Цифрове місто: як створити стартап на основі відкритих даних, що змінить Київ». Де Юрій Назаров розповів про засади співпраці з активними IT-волонтерами у рамках КМДА та ініціативи Kyiv Smart City. Всі проекти, що будуть працювати у інкубаційної програмі 1991 City в Хабі, яка стартує з 18 липня та триватиме до 2 жовтня, протягом кількох місяців спільно з командою менторів (в тому рахунку х КМДА), працюватимуть над реалізацією прототипів своїх проектів. Стартапи, в подальшому, будуть допомагати розвивати інфраструктуру Києва.

Нагадаємо, кращі 5 проектів зможуть пройти програму безкоштовно, без адміністративних витрат. Конкурс-хакатон з відбору проектів відбудеться 9-10 липня в Хабі. До нього будуть відібрані проекти, що були подані до 3 липня та пройшли експертну раду. Програма побудована на тісній співпраці з провідними представниками міської влади, які будуть допомагати розвивати проекти у якості менторів. Таким чином з’являється база для створення приватно-державної співпраці. Місце активного розвитку стартапів, які змінюють життя киян за допомогою створення інноваційних сервісів разом з КМДА. Інкубаційна програма буде проходити у Kyiv Smart City HUB.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Moyo
У Dreamhouse відкрився новий Moyo 16/09/2018 10:47
Трамп англійська
На Хрещатику проходить «Маркет мов» – ФОТО 15/09/2018 10:25
Оскар
«Оскар» встановив перший у Східній Європі висококонтрасний лазерний HDR проектор – ВІДЕО, ФОТО 14/09/2018 11:11
День батька
У парку «Перемога» відбудеться «День батька» 14/09/2018 10:10
ляльки puppet
Ляльки пройшлись по столиці 13/09/2018 10:49
Нові об'єкти
Moyo
У Dreamhouse відкрився новий Moyo
Льодовий комплекс на Шалетт розшириться
Кличко у парку
Після ремонту відкрилась перша черга парку «Перемога»
Володимирська гірка
«Володимирська гірка» оновилась
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Відгуки
Jameswic http://tmirb.us/soma-adult-dosing/ ThundSpectunenOtraug...RogerRap Надеваем трусы обратно, все отменяется! » Chel - week. Женский онлайн журнал. More info... ...Obuvi77 http://lesko.com/q2a/index.php?qa=8310&qa_1=dimenhydrinate-safely-where-dramamine-prescription-required http://www.q-voice.tv/old/redirect/test/q...Aaroncew wh0cd56605 neurontin...Aaroncew wh0cd56605 purchase propecia...Vladimirfoomi 18 мая 2015 г. Как выбрать протеиновый коктейль для похудения ведущими производителями кормление грудью и препараты для похудения коктейлей являются u...Josephtiz Write My Essay - EssayErudite.com Fed up of typing "who can write my essay" in the search bar? Would you like to have a reliable helper always ...fedurf www.bigwnews.com...Aaroncew wh0cd56605 helpful hints...Shaylaclert Perfect update of captchas solving package "XRumer 16.0 + XEvil 4.0": captchas regignizing of Google (ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3), Facebook, BitFin...
Популярне