Реконструкція Бортницької станції аерації розпочнеться в середині 2018 року

Комплексна реконструкція Бортницької станції аерації розпочнеться в середині 2018 року. Про це повідомили у Київводоканалі.

Сьогодні БСА працює у штатному режимі та виконує свою функцію єдиного фільтру столиці – відводить та очищує усі стічні води Києва і прилеглих населених пунктів. На території станції тривають підготовчі роботи для реалізації масштабного проекту реконструкції.

В результаті ж комплексної модернізації з’являться додаткові технологічні лінії, процес обробки стічних вод і осаду стане більш глибоким, а сама станція – компактнішою. Площа основного виробництва БСА з існуючих сьогодні 151 га скоротиться до 120 га, що дозволить збільшити відстань від БСА до житлової забудови Києва орієнтовно на 1 км.

Уже в наступному році після підготовки японськими консультантами тендерної документації буде проведено міжнародний конкурс на визначення генпідрядника.

Нагадаємо, що у 2015 році між урядами України та Японії була підписана кредитна угода для залучення коштів на реконструкцію БСА на пільгових і вигідних для України умовах. Кредит буде наданий JICA (Японське агентство міжнародного співробітництва) на суму 108 млрд єн. Умови кредитування – 0,1% річних на 40 років із 10-річними «канікулами». При цьому не менше 30% від вартості проекту складатиме придбання японського обладнання, а генпідрядник – юридична особа з японською часткою не менше 50%+1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне