Реконструкція розв’язки біля проспекту Академіка Палладіна

На перетині бульвару Академіка Вернадського – вул. Академіка Єфремова з проспектом Академіка Палладіна у Святошинському районі здійснять реконструкцію транспортної розв’язки, говориться у розпорядженні КМДА.

Виконання робіт дозволить поліпшити транспортну ситуацію у Святошинському районі, збільшити пропускну спроможність транспорту на проспекті Академіка Палладіна з 18 000 авто/добу до 25 000 авто/добу, поліпшить технічний стан покриття проїжджої частини і тротуарів. Окрім того, здійснення реконструкції транспортної розв’язки забезпечить безперебійний рух транспорту та пішоходів, поліпшить обслуговування населення громадським транспортом біля станції «Академмістечко», позитивно вплине на екологічний стан за рахунок ліквідації заторів на цьому транспортному вузлі.

Замовником проектування та виконання робіт визначено КК «Київавтодор». Відповідно до розпорядження, комунальна корпорація має визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації, розробити проектну документацію, провести та затвердити її експертизу.

Фінансування проектних та будівельних робіт здійснюватиметься за рахунок коштів міського бюджету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx