Реорганізація «Київенерго» не вплине повернення столичній громаді теплового блоку – КМДА

Читайте також

Хто у Києві може “зашибати” до 50000 грн. щомісяця?

Незважаючи на те, що мінімальна зарплата в Україні все ще лишається на досить низькому рівні, представники деяких професій можуть розраховувати на гідну оплату праці. Наприклад, водіям у Києві готові платити близько 50 тисяч гривень на місяць.

Київська міська рада оголошує додатковий набір присяжних

Київська міська рада оголошує додатковий набір присяжних до Голосіївського, Дніпровського, Деснянського, Оболонського, Печерського, Подільського, Святошинського, Солом'янського районних судів міста Києва.

У Києві хочуть виробляти безпілотники

У Київській міській раді зареєстрували проєкт рішення про створення комунального підприємства з виробництва БПЛА, який подав депутат Віталій Нестор. Реалізація проєкту рішення потребує виділення бюджетних коштів у розмірі 400 млн грн. Департамент муніципальної безпеки розробить Положення про комунальне підприємство.

У Києві шахрай наживався на довірливих клієнтах

У Києві шахрай ошукував людей на купівлі одягу в інтернеті. Чоловік вже не вперше притягується до кримінальної відповідальності за подібні злочини. Тепер його судитимуть.

День акваріуміста у Будинку природи

31 березня з 12:00 Київський міський Будинок природи запрошує киян та гостей міста на розважально-просвітницький захід до Всесвітнього дня акваріуміста

Поділитися

Структурна реорганізація ПАТ «Київенерго» не вплине на процес повернення в управління містом об’єктів теплового господарства. Більше того, у результаті реорганізації мова йтиме про повернення місту теплового бізнесу в цілому, а не лише окремих об’єктів.

Таку позицію висловив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, коментуючи рішення про реорганізацію ПАТ «Київенерго».

Нагадаємо, рішення про реорганізацію прийняте 13 листопада 2017 року на загальних зборах акціонерів компанії. Такий крок є вимогою Закону України «Про ринок електричної енергії», яку «Київенерго» зобов’язане виконати.

У результаті цього відокремлюються функції розподілу та постачання електроенергії. Буде створено дві нові компанії: одна буде займатися розподілом електроенергії і експлуатацією електромереж, інша – постачанням електроенергії.

Весь тепловий блок, що належить міській громаді залишається в управлінні «Київенерго» до завершення існуючої угоди з містом.

«Для міської влади принципово важливим є те, що загрози порушення прав комунальної власності в цьому випадку немає. Більше того, після розподілу функцій ми можемо говорити про передачу місту не окремих об’єктів, а теплового бізнесу в цілому. Однак, для цього необхідно вирішити ряд взаємних питань, в тому числі і перспективу подальшого управління електромережами, які належать місту (15% від загальної кількості), але залишаються без джерел фінансування для їх експлуатації», – сказав він.

У компанії «Київенерго» підтверджують, що право власності громади Києва на ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, завод «Енергія», теплові мережі та інші об’єкти, залишається непорушним.

spot_img