Річниця Майдану – акції до 22 лютого – ПЛАН та ФОТО

До третьої річниці перемоги Майдану та Дня Героїв Небесної сотні на цих вихідних і до 22 лютого різні організації проводитимуть мітинги, виставки та інші акції на Майдані та поза ним. 

Субота, 18 лютого

10:30 – пам’ятна хода із вшанування загиблих на Майдані по місцях найбільших зіткнень від Українського дому до хреста на вул. Інститутській.

12:00 – відкриття фотовиставки “У фокусі подій” в Українському домі в рамках проекту “Human Factor. Last Edition. By Photographers. Ukraine”, на якій будуть представлені понад 200 знімків фотографів, які документували події зими 2013-2014 рр. на Майдані. Виставка буде проходити 18-21 лютого.

12:30 – відкриття Міжнародної художньої виставки-пленеру “Дорогами наших перемог” в арт-центрі Українського дому. На виставці будуть представлені живописні роботи художників України, Білорусії, Хорватії, Німеччини; проекти монументів Героїв Небесної сотні, артефакти Майдану.

14:00 – презентація проекту “Сімей Героїв Небесної сотні” “Нагороди героїв” в Українському кризовому медіа-центрі.

майдан

Неділя, 19 лютого

13.00 – презентація книги “Ангели-охоронці” української поетеси Тетяни Домашенко в Українському домі.

14:00 – у Національному історичному музеї відбудеться презентація фотоальбому британського фотографа Джо О’Браєна “Майдан, більше ніж життя і смерть”. Захід відбудеться в межах однойменної виставки Джо, яка триватиме в музеї до 22 лютого. Фотоальбом містить 50 фотографій з життя протестувальників на барикадах, під час протистоянь та подій 18-20 лютого. Наклад видання обмежений.

15:00 – прем’єра вистави-спогади “Ми, Майдан” у виконанні національного театру “Колесо” в концертному залі Українського дому. Після вистави відбудеться обговорення з учасниками подій на Майдані “Зріз пам’яті”.

майдан

Понеділок, 20 лютого

10:00 – панахида на Алеї Героїв Небесної сотні.

17:00 – акція “Запали свічку пам’яті” на Алеї Героїв Небесної сотні.

Середа, 22 лютого

Спільну акцію “Марш національної гідності” проведуть 22 лютого о 10:00 на Майдані Незалежності відомі націоналістичні об’єднання «Свобода», «Правий сектор» та «Азов».

Щодня в ці дні в правій галереї ТЦ “Глобус” буде проходити виставка “Відважні: Наші герої”, присвячена 100-річчю Української Революції 1917-1921 рр.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне