Рух по Шулявському мосту відновлений

Рух автотранспорту і тролейбусів №№ 7, 22, 27, 30, 42 Шулявським шляхопроводом відновлений. Про це повідомили в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

Нагадаємо, що вночі 28 лютого після обрушення зовнішньої конструкції пішохідної частини Шулявського шляхопроводу було проведено статичні випробування естакади та отримано висновки експертизи від НВП «Мостовий центр» і Державного дорожнього науково-дослідного інституту.

Після чого мер Києва Віталій Кличко доручив перевірити всі старі шляхопроводи й мости в столиці, визначити їхній технічний стан і ухвалювати рішення щодо подальших робіт і режиму експлуатації.

кличко на мосту

Віталій Кличко наголосив, що столична влада отримала висновки експертизи від НВП «Мостовий центр» і Державного дорожнього науково-дослідного інституту. Мер додав, що вночі відбулися статичні випробування естакади після обрушення частини правої тротуарної консолі.

«Експертиза встановила, що з метою уникнення аварійних ситуацій і подальшої тимчасової експлуатації споруди необхідне термінове виконання запобіжних заходів. Зокрема, обмежити габарит проїзної частини з обох боків споруди на 0,7 м із використанням легких конструкцій; виконувати щоденні огляди конструкції тротуарних консолей на предмет появи тріщин, кренів і нахилів; обмежити рух пішоходів і транспорту під спорудою в прогонах», – зацитував мер результати експертизи.

Віталій Кличко наголосив, що на шляхопроводі вже розпочалися роботи з укріплення і сьогодні рух буде відкритий у обмеженому режимі. Окрім того, рух важковагового транспорту через шляхопровід буде заборонений взагалі.

Мер Києва наголосив, що Шулявський шляхопровід столична влада передбачила планово ремонтувати в цьому році: «І ми зробимо це. Також запланований капітальний ремонт Повітрофлотського шляхопроводу та дороги на проспекті».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне