Рух Подільсько-Воскресенським мостом планується відкрити за три роки – ВІДЕО

У планах міста – відкрити автомобільний рух Подільсько-Воскресенським мостом за три роки. Про це заявив заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

Подільсько-Воскресенський міст – один із стратегічних об’єктів та мабуть наймасштабніший і найочікуваніший проект для киян. Введення його в експлуатацію, без перебільшення, позитивно оцінять всі мешканці столиці. Це і суттєве поліпшення сполучення Троєщини та Воскресенки з правим берегом, і зменшення навантаження на інші мости, і можливість будівництва метро на Троєщину.

«Ми продовжуємо системно працювати над втіленням проекту з добудови Подільсько-Воскресенського мосту. У результаті переговорів минулого року з німецькою стороною вже в квітні ми отримаємо результати фінансово-технічної експертизи стану мосту. Це дозволить нам рухатися далі – з розумінням вартості робіт, конкретними пропозиціями до інвесторів, з визначеним обсягом робіт з добудови мостового переходу», – розповів Олександр Спасибко.

Він додав, що за кошти, спрямовані Київрадою на добудову мосту, в 2017 році планується поставити арку в проектне положення, прибрати тимчасові опори, на яких зараз стоїть арка. Зварити конструкцію, яка зараз складається з кількох непоєднаних між собою сегментів, та підвісити міст на ванти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне