«Сцена 6» покаже виставу про любов та збочення

Центр незалежного театру «Сцена 6» і редакторка театрального порталу Teatre готують виставу про любов, збочення і різницю між ними. Прем’єра спекталю «Мама завжди захистить» відбудеться 26 грудня о 19.00.

«Мама завжди захистить» – це чутки українського степу. А тут відбуваються не просто сімейні сварки чи не розуміння двох поколінь. Тут стикаються два світи. Як їм ужитися під одним дахом, в одному селі, в одній країні? Як нам всім жити, розуміючи які ми різні, розуміючи, що ми говоримо різними мовами в прямому і переносному сенсі?

Мама захистить

Молодий автор Віталій Гавура вже потрапив у шорт-ліст відомих драматургічних фестивалів, таких як «Тиждень актуальної п’єси», «Драма. UA», «Любімовка», «Євразія». Це буде перша в Україні спроба говорити про права лгбт-меншин, розказана за п’єсою сучасного українського драматурга. Тож сподіваємось, вистава за його п’єсою, припаде до душі й вам!

«Мама завжди захистить» – незалежний театральний проект, звернений своєю увагою на українську провінцію, її типових і нетипових мешканців. Проект піднімає низку болючих для нашої країни проблем, які усе частіш призводять до сімейних конфліктів. А розповсюджуючись, мов зараза, досягають загальнонаціонального масштабу.

Ледве не щодень новини повідомляють нам про випадки насильства в сім’ї; у школі, на вулицях. Усе частіше піднімається питання ЛГБТ-спільноти, неприйняття якої особливо гостро ми почали спостерігати в період, коли країна обрала вектор на вільну і ліберальну Європу. Але чи готові ми до її ліберальних звичаїв насправді?

Віталій Гавура, режисер: «Колись жив такий композитор – Петро Ілліч Чайковський. Про його особисте життя різні чутки ходили. Але на сьогоднішній день, з його особистих щоденників, ми вже знаємо, що остання симфонія Чайковського, яку він написав незадовго до смерті, була присвячена його коханому – племіннику Володимиру. Мене надихнула думка: симфонія, народжена в любові, перед смертю».

Галина Джикаєва

Галина Джикаєва, актриса: «Я бачила потворне обличчя гомофобії. Коли міцні хлопці з викривленими від ненависті фізіономіями, з камінням в руках напали на мене і моїх друзів, коли ми поверталися з Маршу рівності у 2015-му році. Пам’ятаю кров, розбиту голову і жах, який охопив від безсилля у нерівній сутичці з відморозками, які копали ногами навіть того, хто вже лежав на землі. Милого хлопця, який багато в чому інтелектуально і духовно був вище за них, який відрізняється лише тим, що зміг зізнатися у тому, що любить людину такої ж самої статі. Якщо я можу спробувати подолати гомофобію через цю виставу, я це зроблю».

Настя Джумла, продюсерка: «Кілька місяців тому я спитала Віталіка, чому він хоче робити цей проект, і він відповів, що хоче спати спокійно. Спокійно ходити вулицями і нормально жити. Більше я не вагалася і ми оголосили кастинг».

У спектаклі грають Галина Джикаева, Роберт Філдман, Павло Довгань-Левицький, Анастасія Пустовіт, Микола Граднов та Христина Люба.

Увага! Перегляд заборонений для дітей та підлітків до 18 років. Вистава містить херсонське лихослів’я, сцени оголення і насилля.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
бюджет
Кожна бюджетна гривня має працювати на позитивні зміни – Кличко 21/02/2018 10:19
обмежений рух - ремонт
Сьогодні рух транспорту Харківським шляхопроводом обмежений 21/02/2018 10:06
Острів Муромець
Парк Дружби народів ліквідують, а острови Труханів та Муромець стануть рекреаційними зонами 20/02/2018 15:02
Різдвяний ярмарок
На цьому тижні пройдуть ярмарки у всіх районах столиці 20/02/2018 9:24
комунальні послуги
Разом із рахунками кияни отримають безкоштовні бюлетені 19/02/2018 14:03
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...Фунікулер знову запрацював | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, фунікулер не працював через технічні причини із 7:00 31 січня. […]...В Киеве установили контейнеры для опасного мусора | VLASNASPRAVA.UA: НОВОСТИ УКРАИНСКОГО БИЗНЕСА. […] этом сообщает Киев1. Контейнеры для сбора опасных отходов устанавливают […]...Евгений Да Сицкорский уважаем. Но уже есть КПИ им Сикорского. И зачем оригинальное национальное менять. Это "поветрие" (от Ветровича) какое-то. Нам сообщают, ...
Популярне