«Сцена 6» покаже виставу про любов та збочення

Центр незалежного театру «Сцена 6» і редакторка театрального порталу Teatre готують виставу про любов, збочення і різницю між ними. Прем’єра спекталю «Мама завжди захистить» відбудеться 26 грудня о 19.00.

«Мама завжди захистить» – це чутки українського степу. А тут відбуваються не просто сімейні сварки чи не розуміння двох поколінь. Тут стикаються два світи. Як їм ужитися під одним дахом, в одному селі, в одній країні? Як нам всім жити, розуміючи які ми різні, розуміючи, що ми говоримо різними мовами в прямому і переносному сенсі?

Мама захистить

Молодий автор Віталій Гавура вже потрапив у шорт-ліст відомих драматургічних фестивалів, таких як «Тиждень актуальної п’єси», «Драма. UA», «Любімовка», «Євразія». Це буде перша в Україні спроба говорити про права лгбт-меншин, розказана за п’єсою сучасного українського драматурга. Тож сподіваємось, вистава за його п’єсою, припаде до душі й вам!

«Мама завжди захистить» – незалежний театральний проект, звернений своєю увагою на українську провінцію, її типових і нетипових мешканців. Проект піднімає низку болючих для нашої країни проблем, які усе частіш призводять до сімейних конфліктів. А розповсюджуючись, мов зараза, досягають загальнонаціонального масштабу.

Ледве не щодень новини повідомляють нам про випадки насильства в сім’ї; у школі, на вулицях. Усе частіше піднімається питання ЛГБТ-спільноти, неприйняття якої особливо гостро ми почали спостерігати в період, коли країна обрала вектор на вільну і ліберальну Європу. Але чи готові ми до її ліберальних звичаїв насправді?

Віталій Гавура, режисер: «Колись жив такий композитор – Петро Ілліч Чайковський. Про його особисте життя різні чутки ходили. Але на сьогоднішній день, з його особистих щоденників, ми вже знаємо, що остання симфонія Чайковського, яку він написав незадовго до смерті, була присвячена його коханому – племіннику Володимиру. Мене надихнула думка: симфонія, народжена в любові, перед смертю».

Галина Джикаєва

Галина Джикаєва, актриса: «Я бачила потворне обличчя гомофобії. Коли міцні хлопці з викривленими від ненависті фізіономіями, з камінням в руках напали на мене і моїх друзів, коли ми поверталися з Маршу рівності у 2015-му році. Пам’ятаю кров, розбиту голову і жах, який охопив від безсилля у нерівній сутичці з відморозками, які копали ногами навіть того, хто вже лежав на землі. Милого хлопця, який багато в чому інтелектуально і духовно був вище за них, який відрізняється лише тим, що зміг зізнатися у тому, що любить людину такої ж самої статі. Якщо я можу спробувати подолати гомофобію через цю виставу, я це зроблю».

Настя Джумла, продюсерка: «Кілька місяців тому я спитала Віталіка, чому він хоче робити цей проект, і він відповів, що хоче спати спокійно. Спокійно ходити вулицями і нормально жити. Більше я не вагалася і ми оголосили кастинг».

У спектаклі грають Галина Джикаева, Роберт Філдман, Павло Довгань-Левицький, Анастасія Пустовіт, Микола Граднов та Христина Люба.

Увага! Перегляд заборонений для дітей та підлітків до 18 років. Вистава містить херсонське лихослів’я, сцени оголення і насилля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Італійська легенда очолює київський «Арсенал» 23/06/2018 17:56
стадіон
У Дніпровському районі реконструюють стадіон 22/06/2018 12:04
жінки
Успішні жінки розкажуть, як розпочати власну справу 20/06/2018 12:01
парковки
КМДА інспектує парковки та закликає водіїв користуватися офіційними 20/06/2018 11:31
розкопки Поштова площа
Київрада прийме рішення щодо збереження артефактів з Поштової площі 19/06/2018 11:12
Нові об'єкти
Володимирська гірка
«Володимирська гірка» оновилась
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Відгуки
Free Auto Approve List 6-22-2018 I added a new list today. I'm going to try to find new sites in a slightly different way. Read all about it by clicking the link above....Glashen model cams Super! Interesting informations over this website. I spent some time searching for such tips. I'll share it with some friends interested in it. Done w...Landrian model cams Good point! Interesting informations over this web. I spent 1 hour looking for such tips. I will share it with some friends interested in it. Right no...Alquijay model cams Super! Interesting tips over here. I spent 3 hours looking for such tips. I'll share it with a couple of friends interested in it. Finished with the j...Angove model cams Super! Interesting info over this web. I spent 2hours searching for such article. I will share it with a couple of friends interested in it. Done with...Dickirson model cams Super! Interesting informations over here. I spent some hours trying to find such tips. I'll share it with some friends interested in it. Now with the...Fjeseth model cams Simple and easy!! Interesting information over here. I spent 2hours looking for such tips. I will share it with a couple of friends interested in it. ...Eshelman model cams Good! Interesting info over here. I spent 3 hours searching for such article. I'll share it with some friends interested in it. Finished with the job ...lis Ой как всё очевидно, исходя из представленного списЬка - сколько команде Кличка за него все эти бизЬнесс-центры отвалили? Это чё эти дебилы хотят сказ...Pure Flex Pro Horizon Nutrition I like this web site so much, saved to my bookmarks. http://athamusmc.com/wiki/index.php?title=Fat_Burning_And_Creating_Strategies_-_How_Develop_Chest...
Популярне