Ще 27 столичних шкіл змінять систему харчування

Читайте також

Під загрозою 15 (!) станцій київського метро!

Під час другого засідання ТСК Верховної Ради України щодо ефективності влади Києва, що відбулося 23 квітня, присутні обговорили стан станції метро “Поштова площа”. За інформацією громадських активістів, станція знаходиться на межі аварійності, ситуація навколо неї критична і має загрозливі ознаки через начебто не реагування уповноважених структур міста щодо вжиття заходів з відкачки води.

Комуналка в розстрочку для мешканців Києва

Центр комунального сервісу повідомив, що мешканці Києва, які мають заборгованість за оплату комунальних послуг, можуть укласти договір на реструктуризацію цих боргів.

Де в Києві можна освятити паску

Великдень вважається одним із найбільших релігійних християнських свят. Він символізує воскресіння Ісуса Христа з мертвих після страти на хресті. Оскільки в Україні запровадили новий церковний календар, то постає питання, коли ми відзначатимемо Великдень у 2024 році і де можна в Києві освятити паски в православних храмах ПЦУ.

Влада продає “Україну”!

Уряд вирішив включити державне підприємство «Готель Україна» до переліку об’єктів великої приватизації державної власності. Про це стало відомо за розпорядженням від 23 квітня 2024 року під номером 352-р.

У Києві “привідкриють” міські пляжі

Секретар Київради Володимир Бондаренко пояснює, що пляжі офіційно не відкриватимуть, втім, і забороняти їх відвідувати також не будуть: отож навіщо таке половинчасте рішення, мабуть, хтось має з нього користь?

Поділитися

У першому начальному півріччі планується розширити кордони пілотного проекту «мультипрофільне харчування» у Києві. За форматом 2-3 меню на вибір учнів охоплено 41% усіх шкіл Печерського району, який став першим, де учні самі почали обирати, що їм їсти.

З 1 вересня цього року розпочали реалізацію цього проекту у всіх школах Дарницького, Дніпровського, Подільського, а також ще у 4-ох школах Деснянського (№№ 189, 212, 238, 250), у 5-ти школах Оболонського (№№ 29, 210, 240, 252, 285) та у 4-ох – Святошинського (№№ 162, 140, 203, 235) районів.

«Сніданок, де школярі можуть обирати страви, як на шведському столі, значно привабливіший для дітей та ефективніший з точки зору використаних коштів. На практиці успішно показав результат Печерський район, з якого ми розпочали цей проект і наразі вже успішно реалізовуємо майже у всіх школах столиці», – підкреслив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Також модель забезпечення напівфабрикатами (напівфабрикатна лінійка «Шкільне харчування», ТОВ «Пирятинський делікатес») запроваджено у 12 школах Шевченківського району (№№ 24, 28, 70, 82, 95, 97, 106, 163, 172, 175, 199, Технічний ліцей).

У рамках цього проекту передбачається змінити рецептуру страв за збірником Євгена Клопотенка. Кулінар розробив нові рецепти для шкільних їдалень, чим довів, що готувати смачно і корисно можна за ті ж 15 грн.

«Ми хочемо, щоб у шкільних їдальнях харчувалися не 30% дітей, а хоча б 70%. Щоб батьки були спокійні за якість і безпечність страв, а учням подобалось те, що для них готують. У процесі змін ми співпрацюємо та долучаємо найкращих експертів, які мають з нами спільну мету – змінити якість та смак і при цьому ефективно використовувати кошти», – додав Валентин Мондриївський.