Школи Києва отримали сучасні технології – Ганна Старостенко

Ганна Старостенко
Опубліковано: 26/01/2017 10:08

Київські школи оновилися сучасними інтерактивними технологіями для навчання на суму понад 14 мільйонів гривень. Зокрема, згідно з міською програмою «Освіта Києва. 2016-2018 роки» закуплено електронні підручники для 13 ЗНЗ столиці, ще 33 школи оснащені сучасними кабінетами з природничих дисциплін. Також за позабюджетні кошти 81 школа міста отримала нові комп’ютерні комплекти.

Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко під час інспекції реалізації програми в Києво-Печерському ліцеї № 171 «Лідер».

«Впроваджуючи програму «Освіта Києва. 2016-2018 роки» ми прагнули, щоб за 3 роки всі діти столиці під час навчання користувалися найсучаснішими інформаційними технологіями. У 2016 році ми істотно просунулися в цьому напрямі. Зокрема, минулого року місто започаткувало пілотний проект і закупило на 5 мільйонів гривень понад 380 електронних книг для 5-тих класів. Наразі ми вивчаємо нюанси використання таких «гаджетів». Хочу підкреслити, що за дітьми протягом усього часу здійснюється фаховий медичний супровід Київського міського центру здоров’я», – повідомила Ганна Старостенко.

За її словами, окрім звичайних електронних підручників до нетбуку включено мультимедійні освітні ресурси, які містять фільми, відеосюжети, відеозаписи дослідів тощо – для вивчення курсу 5 класу з української мови та літератури, математики та природознавства. Попередньо всі вчителі-учасники пілотного проекту пройшли навчання з використання даних «гаджетів».

«Окрім використання дітьми електронних підручників ми сьогодні оглянули в ліцеї «Лідер» оновлений кабінет природничих наук. Тепер тут за допомогою нового мультимедійного проектора з інтерактивними функціями, цифрової міні-лабораторії, а також цифрового мікроскопу і багато іншого у викладача є можливість змоделювати фізичні, хімічні або біологічні процеси і тим самим легше пояснити та на практиці реалізувати знання школярів», – зазначила заступник голови КМДА.

Вона додала, що такими сучасними кабінетами з природничих дисциплін у Києві оснащено 33 школи, на що було виділено в 2016 році 9,2 млн грн.

За словами Ганни Старостенко, для оновлення київських шкіл у 2016 році також було залучено позабюджетні кошти. У рамках угоди з Урядом Китайської Народної Республіки 81 загальноосвітній навчальний заклад міста Києва отримав понад 1300 комп’ютерів.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Кличко підписав з китайцями угоду про будівництво метро на Троєщину 22/11/2017 15:35
зуби
У Києві створять некомерційну стоматологію 22/11/2017 11:33
картка киянина
Картка киянина отримає мобільні додатки 22/11/2017 11:03
ярмарка
Де пройдуть ярмарки на цьому тижні 21/11/2017 13:33
камера відеоспостреження
Біля деяких пам’ятників з’являться камери спостереження 21/11/2017 12:55
Нові об'єкти
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
МакДональдз
Новий МакДональдз відкрився у Lavina Mall – ФОТО
Відгуки
Алевтина Иванова Страшно? А воровать не страшно?...Урфин Обосрались чепушилы!!!...“Фауст” і хмарне середовище Мефістофеля – ФОТО | Київ1 - сітігайд #1 […] Національну оперу знову повернувся “Фауст”, при чому в сучасній постановці італійського режисера […]...Миколай Хомич На превеликий жаль, але статус СКВЕРУ земельній ділянці на перетині вулиць Вишгородської та Резервної в Оболонськрму районі міста Ки...German Bogapov Проводили ж тендер, можливо ЛАЗ не задовольняє. Хоча звичайно якось дивно купувати у Білорусі замість того щоб підтримати вітчизняного виробника...Andriy Paliienko Знову ЗРАДА! Замість того, щоб підтримати вітчизняного виробника, у Львові збирають чудові автобуси, Віталька рулить....“Межа” буде показана у кінотеатрі “Україна” | Київ1 - сітігайд #1 […] Читайте докладніше про “Молодість. Пролог” >>… […]...Транспорт змінить роботу через футбол | Київ1 - сітігайд #1 […] столиці буде внесено зміни на час проведення футбольного матчу відбору чемпіонату світу між національними збірними […]...Будинки отримають тепло, коли температура стане менше 8 градусів – Пантелеєв | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Сьогодні заборонений рух на деяких вулицях у центрі | Київ1 - сітігайд #1 […] «Олімпійський» футбольного матчу між національними збірними командами України та Хорватії заборонений рух транспорту у центрі […]...
Популярне