Школи Києва отримали сучасні технології – Ганна Старостенко

Київські школи оновилися сучасними інтерактивними технологіями для навчання на суму понад 14 мільйонів гривень. Зокрема, згідно з міською програмою «Освіта Києва. 2016-2018 роки» закуплено електронні підручники для 13 ЗНЗ столиці, ще 33 школи оснащені сучасними кабінетами з природничих дисциплін. Також за позабюджетні кошти 81 школа міста отримала нові комп’ютерні комплекти.

Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко під час інспекції реалізації програми в Києво-Печерському ліцеї № 171 «Лідер».

«Впроваджуючи програму «Освіта Києва. 2016-2018 роки» ми прагнули, щоб за 3 роки всі діти столиці під час навчання користувалися найсучаснішими інформаційними технологіями. У 2016 році ми істотно просунулися в цьому напрямі. Зокрема, минулого року місто започаткувало пілотний проект і закупило на 5 мільйонів гривень понад 380 електронних книг для 5-тих класів. Наразі ми вивчаємо нюанси використання таких «гаджетів». Хочу підкреслити, що за дітьми протягом усього часу здійснюється фаховий медичний супровід Київського міського центру здоров’я», – повідомила Ганна Старостенко.

За її словами, окрім звичайних електронних підручників до нетбуку включено мультимедійні освітні ресурси, які містять фільми, відеосюжети, відеозаписи дослідів тощо – для вивчення курсу 5 класу з української мови та літератури, математики та природознавства. Попередньо всі вчителі-учасники пілотного проекту пройшли навчання з використання даних «гаджетів».

«Окрім використання дітьми електронних підручників ми сьогодні оглянули в ліцеї «Лідер» оновлений кабінет природничих наук. Тепер тут за допомогою нового мультимедійного проектора з інтерактивними функціями, цифрової міні-лабораторії, а також цифрового мікроскопу і багато іншого у викладача є можливість змоделювати фізичні, хімічні або біологічні процеси і тим самим легше пояснити та на практиці реалізувати знання школярів», – зазначила заступник голови КМДА.

Вона додала, що такими сучасними кабінетами з природничих дисциплін у Києві оснащено 33 школи, на що було виділено в 2016 році 9,2 млн грн.

За словами Ганни Старостенко, для оновлення київських шкіл у 2016 році також було залучено позабюджетні кошти. У рамках угоди з Урядом Китайської Народної Республіки 81 загальноосвітній навчальний заклад міста Києва отримав понад 1300 комп’ютерів.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
школа 114
Київ виділив півмільярда гривень на капремонти шкіл 21/03/2018 12:44
Різдвяний ярмарок
Де пройдуть ярмарки цього тижня 20/03/2018 23:43
Київ визначить свій талісман 16/03/2018 11:32
бронетехніка
Більше 300 школярів дізнались про професії та подивилися на танки 15/03/2018 21:00
валідатор
Маршрутки повинні отримати валідатори для оплати проїзду електронним квитком 15/03/2018 11:17
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...
Популярне