Театр на Подолі повинен органічно вписуватися у Андріївський узвіз – Бондаренко

Читайте також

Не треба кидатися в синоптиків минулорічними квашеними помідорами

"Щоб ви не кидалися в синоптиків минулорічними квашеними помідорами - найближчими вихідними, в суботу-неділю, в Україні буде чудова погода, скрізь сонячно та +18+23 градуси!" - так емоційно стверджує синоптикиня Укргідрометцентру Наталія Птуха.

У Києві зникають озера

Екологічна катастрофа близько. Про це заявляють місцеві активісти, які прагнуть зберегти озера Києва.

Весна на Співочому

Новий сезон порадує відвідувачів яскравим полотном квітів різних сортів...

Американська допомога дає зброю від ATACMS до ППО

Сьогодні Президент Байден підписав ухвалений Конгресом пакет підтримки, це у першу чергу підтримка України у визвольній війни з росією.

Валідатори на смітник?

У Києві можуть запустити сервіс оплати проїзду без використання валідаторів. Схоже на те, що міська влада Києва ймовірно готує до запуску новий сервіс — оплата проїзду у смартфоні.

Поділитися

Театр на Подолі повинен органічно вписуватися у середовище Андріївського узвозу, вважає  керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

Він повідомив, що минулого тижня при Департаменті містобудування та архітектури утворено робочу групу для врегулювання ситуації навколо реконструкції будівлі Театру на Подолі.

«При формуванні групи, місто врахувало побажання усіх стейкхолдерів процесу, тож ми чекаємо, що робоча група буде працювати конструктивно та ефективно і надасть професійні, незаангажовані пропозиції стосовно подальшої долі проекту», – підкреслив Володимир Бондаренко.

За результатами переговорів до групи увійшли 19 осіб, серед яких і представники театру та меценатів, і представники громадських та професійних організацій. Зокрема, це представники ГО «Громада Андріївського узвозу», Національної спілки архітекторів, Українського товариства охорони пам’яток, Інституту проблем сучасного мистецтва, Києво-Могилянської академії, спілки театральних діячів, ліги екскурсоводів Києва.

Як зазначив керівник апарату КМДА, рішення стосовно подальшої долі проекту має відповідати чітким та зрозумілим критеріям: органічному вигляду театру у середовищі Андріївського узвозу, дотриманню норм законодавства та ефективності використання коштів киян.

«Ми наголошуємо, що мета міста – захист історичного ареалу, і ми будемо продовжувати відстоювати інтереси Києва, маючи підтримку громадськості та законні важелі. Будівля не буде введена в експлуатацію, доки не отримає схвалення киян. І це наша чітка позиція», – наголосив  Бондаренко

Нагадаємо, що містобудівна рада надала свої рекомендації щодо необхідності змін у фасаді Театру та актуальності громадських слухань ще у 2015 році. Наразі існує низка суперечливих думок стосовно сучасної будівлі театру, однак усі погоджуються в одному – Театру на Подолі потрібна нова будівля.