Трамвайна лінія біля метро «Чернігівська» буде реконструйована

У столиці здійснять реконструкцію зупинки трамвайної лінії «Станція метро «Чернігівська» під транспортний пересадочний вузол з терміналом та ділянки трамвайної лінії від просп. Юрія Гагаріна на вул. Гната Хоткевича до трамвайного розворотнього кола на вул. Миропільській у Дніпровському районі Києва.

Зазначені ділянки потребують реконструкції для безперешкодної та безпечної пересадки пасажирів з одного виду транспорту на інший. У рамках реконструкції буде здійснено влаштування сучасних підвищених платформ із автоматизованою системою пропуску пасажирів. Одночасно реконструкція трамвайних ліній за сучасними європейськими технологіями дозволить відкрити нові магістральні маршрути на просп. Юрія Гагаріна.

Згідно з розпорядженням КМДА, замовником проектування та виконання робіт визначено КП «Київпастранс», яке має визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації, розробити проектну документацію, провести та затвердити її експертизу.
Фінансування робіт здійснюватиметься відповідно до показників, передбачених Програмою економічного та соціального розвитку м. Києва на 2016 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне