Троєщина, Лісовий та Харківський переходять на нову мережу

У Києві Укртелеком  переключає  своїх абонентів на модернізовану інфраструктуру.              

Понад 80 тисяч  мешканців столичних  житлових масивів Троєщина, Лісовий і Харківський  вже користуються послугами оновленої  мережі Укртелекому. Тут   триває заміна застарілих  АТС на сучасні активні розподільчі  шафи, а абонентів переключають  на модернізовану інфраструктуру. Завдяки цьому швидкість інтернету на існуючих ADSL-лініях  зросла  в півтора рази  – до 21 Мбіт/с. Також тепер є можливість  користуватися якісними сервісами цифрової телефонії,  «Інтерактивним TV» і швидкісним інтернетом за технологією VDSL  до 50 Мбіт/с.

У рамках технічної модернізації мережі у Києві вже встановлено більше 220 активних розподільчих шаф. Роботи тривають постійно, кількість користувачів оновленої мережі зростає щодня.

Модернізація мережі в  Києві  проходить  у рамках масштабнішої програми технічної модернізації Укртелекому  у 6 найбільших містах України.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
школа 114
Київ виділив півмільярда гривень на капремонти шкіл 21/03/2018 12:44
Різдвяний ярмарок
Де пройдуть ярмарки цього тижня 20/03/2018 23:43
Київ визначить свій талісман 16/03/2018 11:32
бронетехніка
Більше 300 школярів дізнались про професії та подивилися на танки 15/03/2018 21:00
валідатор
Маршрутки повинні отримати валідатори для оплати проїзду електронним квитком 15/03/2018 11:17
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...
Популярне