Тулуза допоможе Києву у медицині, освіті та культурі

Київ і Тулуза посилять співпрацю в галузях охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, освіти та культури. Про це йшлося під час зустрічі заступника голови КМДА Миколи Поворозника з представниками делегації міста-побратима Тулузи на чолі з Уповноваженим муніципальним радником її мерії Aвівом Зонабендом.

«Французькі економісти висловили зацікавленість деякими основними проектами житлово-комунального господарства української столиці. Не менший інтерес їхні співвітчизники виявили також у поглиблені співробітництва з Києвом у медичній, економічній, культурній, адміністративній, освітній сферах», – розповів заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, кілька спільних проектів реалізують уже цього року. Зокрема, передбачено підписання п’ятисторонньої угоди в області хімії між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Тулузьким університетом Поля Сабатьє, мерією Тулузи, Київською міською державною адміністрацією та Посольством Франції в Україні. Наступним кроком стане Міжнародна наукова конференція з хімії «Київ-Тулуза», що відбудеться з 4 до 8 червня.

«Окрему увагу в рамках співпраці приділено охороні здоров’я. Так, на кінець червня заплановано навчальний візит лікарів із Києва до Тулузи, під час якого вони пройдуть стажування, з метою обміну досвідом у лікуванні ВІЛ/СНІДу та онкологічних захворювань, особливо що стосується лікування раку щитовидної залози, оскільки ми зіштовхнулися з цією проблемою після аварії на ЧАЕС. Окрім того, в рамках співпраці між містами плануємо почерпнути якомога більше досвіду в питаннях кардіологічної допомоги та створення центру екстреної медичної допомоги Емердженсі», – зауважив Микола Поворозник.

Тулузька сторона також виявила бажання зробити подарунок українській столиці до Дня Києва – відправити графіті-художника для створення в травні художнього муралу в столиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Moyo
У Dreamhouse відкрився новий Moyo 16/09/2018 10:47
Трамп англійська
На Хрещатику проходить «Маркет мов» – ФОТО 15/09/2018 10:25
Оскар
«Оскар» встановив перший у Східній Європі висококонтрасний лазерний HDR проектор – ВІДЕО, ФОТО 14/09/2018 11:11
День батька
У парку «Перемога» відбудеться «День батька» 14/09/2018 10:10
ляльки puppet
Ляльки пройшлись по столиці 13/09/2018 10:49
Нові об'єкти
Moyo
У Dreamhouse відкрився новий Moyo
Льодовий комплекс на Шалетт розшириться
Кличко у парку
Після ремонту відкрилась перша черга парку «Перемога»
Володимирська гірка
«Володимирська гірка» оновилась
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Відгуки
Buhclous iknowallnews.com...Jameswic http://tmirb.us/soma-adult-dosing/ ThundSpectunenOtraug...RogerRap Надеваем трусы обратно, все отменяется! » Chel - week. Женский онлайн журнал. More info... ...Obuvi77 http://lesko.com/q2a/index.php?qa=8310&qa_1=dimenhydrinate-safely-where-dramamine-prescription-required http://www.q-voice.tv/old/redirect/test/q...Aaroncew wh0cd56605 neurontin...Aaroncew wh0cd56605 purchase propecia...Vladimirfoomi 18 мая 2015 г. Как выбрать протеиновый коктейль для похудения ведущими производителями кормление грудью и препараты для похудения коктейлей являются u...Josephtiz Write My Essay - EssayErudite.com Fed up of typing "who can write my essay" in the search bar? Would you like to have a reliable helper always ...fedurf www.bigwnews.com...Aaroncew wh0cd56605 helpful hints...
Популярне