У центрі запрацювали шість автоматизованих туалетів

Читайте також

В Україні мобілізуватимуть чоловіків, які не сплачують аліменти

В Україні у травні набуде чинності новий закон про мобілізацію. Зокрема, він передбачає додаткові санкції для військовозобов'язаних батьків, котрі не сплачують аліментів.

Київ затоплює…

У межах Києва спостерігається стрімке підвищення рівня води у річці Дніпро. За останню добу вода встигла піднятися на 46 сантиметрів і станом на четвер, 18 квітня, рівень річки становить 607 сантиметрів.

Банки в Україні активно закривають відділення

Українські банки з початку 2024 року скоротили мережу своїх відділень. Філій фінустанов за перші три місяці року стало на 30 менше, найбільше закрив "Креді Агріколь". А з початку повномасштабної війни банківська мережа "схудла" вже на чверть.

Серед найкращих університетів світу є 11 українських вишів

До рейтингу найкращих університетів світу увійшли одинадцять українських закладів вищої освіти. Найвищу сходинку наших вишів очолює Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Паркування в Києві знову стане платним

Паркування в Києві буде платним у будні з 8:00 до 22:00. Оплату прийматимуть виключно за безготівковим розрахунком.

Поділитися

У центрі Києва – на Європейській площі, на вул. Хрещатику, 1, 17 і 27, на вул. Прорізній, 3 та Володимирському проїзді, 15 – встановили шість автоматизованих громадських вбиралень. Це сучасні комплекси з антивандальним захистом. Загалом за останні 5 років у столиці збудували та відремонтували 44 туалети, зокрема, в парках та скверах. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Нові туалети встановлено в історичній частині столиці – на Європейській площі, на вул. Хрещатику, 1, 17 і 27, на вул. Прорізній, 3 та Володимирському проїзді, 15. Ззовні нові туалети мають вигляд колон, аби не дисонувати з архітектурою історичного Києва. У попередні роки вже встановили 4 такі вбиральні, тепер їх у центрі 10. Для цього проекту залучалися і бюджетні кошти, і кошти меценатів.

Автоматизовані вбиральні обладнані автоматичним відкриттям дверей, безконтактною сушкою рук, датчиком присутності відвідувача, кнопкою виклику допомоги тощо. Вартість користування туалетом – 5 гривень. Кошти спрямовують на утримання вбиралень.

Петро Пантелеєв нагадав, що під час реконструкції парків і скверів збудовано та реконструйовано 15 громадських вбиралень (парк «Наталка», Пейзажна алея, Володимирська гірка, «Мій парк» на проспекті Шухевича (Ватутіна), Сирецький парк, парк «Орлятко», парк імені Островського, парк «Відрадний», Андріївський узвіз тощо). Також виконані капітальні ремонти та відновлене функціонування більше 25 громадських вбиралень у інших парках і скверах міста.

Загалом у Києві функціонує більше 100 громадських туалетів, які перебувають у комунальній власності.