У ЦУМі встановлений внутрішній мобільний зв’язок

Компанія Huawei поставила першу систему для забезпечення покриття стільникового зв’язку всередині будівель (Indoor Broadcast System – IBS) в Україні. Устаткування доставлене на замовлення комунікаційної групи Vega в київський ЦУМ. Проектне рішення дозволить відвідувачам торгового центру користуватися якісним мобільним зв’язком своїх операторів.

Проблема слабкого прийому сигналу характерна для всіх сучасних споруд через екрануючі властивості будівельних конструкцій. Для її вирішення використовують IBS різної конфігурації.

Для ЦУМу застосована активна розподілена антенна система. Її перевагою є можливість широкосмугової передачі даних для обслуговування декількох постачальників послуг зв’язку, що працюють в різних стандартах і частотних діапазонах. Користуватися мобільними телефонами можна буде навіть у підземній парковці. Покриття забезпечать близько 200 антен. Для їх підключення до активного обладнання знадобилося майже 6 км коаксіального кабелю.

«Хуавей Україна» стала підрядником за цим проектом в червні 2016 року за підсумками тендеру. Контракт розрахований на два роки. Він передбачає монтаж обладнання до відкриття магазину і післяпродажний сервіс. Вартість угоди не розголошується.

IBS від Huawei має низький показник зашумленности. Всі пристрої сертифіковані. Вони не тільки не мають негативного впливу на здоров’я, але і дозволяють знизити рівень випромінювання телефонних апаратів абонентів.

«Huawei щорічно вкладає близько 10% доходу в дослідження і нові розробки. У 2015 році ця сума досягла 9,2 млрд дол. – 40% бюджету України. Ми прагнемо залишатися інноваційною компанією, щоб задовольнити зростаючі потреби наших клієнтів. Huawei допомагає забезпечувати зв’язок на новому стадіоні Vodafone Arena в Стамбулі (Туреччина), в сучасних спортивно-концертних комплексах «Бакинський кришталевий зал» в Азербайджані і «Мінськ-арена» в Білорусі. Тепер наше обладнання буде працювати і в найвідомішому торговому центрі України », – сказав директор« Хуавей Україна »Чжоу Хаодзе.

15232228_1189398167820847_5721537467316866590_n

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне