У Києві можна отримати професію у сфері data science безкоштовно

В інноваційному містечку UNIT.City стартував соціальний освітній проект з підготовки data science спеціалістів – uData School, де вже з 11 квітня розпочнуть навчатися перші студенти.

Не перший рік світові видання такі як Harvard Business Review та Forbes називають data scientist професією майбутнього. Сьогодні робота з даними вважається однією з найбільш затребуваних та перспективних професій у галузі високих технологій. Так, згідно звітів PwC – кількість вакансій у сфері аналітики зростатиме до 2,7 млн до 2020 року. І це лише в США.

“Ми поставили перед собою амбіційну мету – створити найскладніший курс з Data Analytics, використовуючи кращі напрацювання української математичної школи. Ми прихильники ідеї розвитку технологій в нашій країні, та даємо можливість талановитим людям обирати гідне майбутнє в data science, і не за кордоном, а тут – в Україні”, – підкреслив засновник uData School та керуючий партнер UNIT.Сity Дмитро Єрьомін.

Навчання в uData School безкоштовне, але на кандидатів чекають онлайн та оффлайн етапи відбору. Програма розрахована на 6 місяців інтенсивного вивчення поглиблених математичних та спеціалізованих курсів по роботі з великими даними. Вже з третього місяця студенти зможуть отримати стипендію та паралельно з навчанням розпочати стажування на реальних бізнес проектах. Усі випускники гарантовано отримають цікаві пропозиції щодо працевлаштування.

“Важливо розуміти, що спеціалісти по роботі з даними – не програмісти”, – розповідає Ірина Зайцева, керівник проекту uData School, – “Це, в першу чергу, талановиті математики з глибокими крос-дисциплінарними знаннями та надзвичайними аналітичними здібностями.”

Потрапити на програму може кожен, хто знає вищу математику та основи програмування будь-якою мовою. Відбір кандидатів на програму вже розпочався і триватиме до 30 березня.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
школа 114
Київ виділив півмільярда гривень на капремонти шкіл 21/03/2018 12:44
Різдвяний ярмарок
Де пройдуть ярмарки цього тижня 20/03/2018 23:43
Київ визначить свій талісман 16/03/2018 11:32
бронетехніка
Більше 300 школярів дізнались про професії та подивилися на танки 15/03/2018 21:00
валідатор
Маршрутки повинні отримати валідатори для оплати проїзду електронним квитком 15/03/2018 11:17
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...
Популярне