У Києві можна отримати професію у сфері data science безкоштовно

В інноваційному містечку UNIT.City стартував соціальний освітній проект з підготовки data science спеціалістів – uData School, де вже з 11 квітня розпочнуть навчатися перші студенти.

Не перший рік світові видання такі як Harvard Business Review та Forbes називають data scientist професією майбутнього. Сьогодні робота з даними вважається однією з найбільш затребуваних та перспективних професій у галузі високих технологій. Так, згідно звітів PwC – кількість вакансій у сфері аналітики зростатиме до 2,7 млн до 2020 року. І це лише в США.

“Ми поставили перед собою амбіційну мету – створити найскладніший курс з Data Analytics, використовуючи кращі напрацювання української математичної школи. Ми прихильники ідеї розвитку технологій в нашій країні, та даємо можливість талановитим людям обирати гідне майбутнє в data science, і не за кордоном, а тут – в Україні”, – підкреслив засновник uData School та керуючий партнер UNIT.Сity Дмитро Єрьомін.

Навчання в uData School безкоштовне, але на кандидатів чекають онлайн та оффлайн етапи відбору. Програма розрахована на 6 місяців інтенсивного вивчення поглиблених математичних та спеціалізованих курсів по роботі з великими даними. Вже з третього місяця студенти зможуть отримати стипендію та паралельно з навчанням розпочати стажування на реальних бізнес проектах. Усі випускники гарантовано отримають цікаві пропозиції щодо працевлаштування.

“Важливо розуміти, що спеціалісти по роботі з даними – не програмісти”, – розповідає Ірина Зайцева, керівник проекту uData School, – “Це, в першу чергу, талановиті математики з глибокими крос-дисциплінарними знаннями та надзвичайними аналітичними здібностями.”

Потрапити на програму може кожен, хто знає вищу математику та основи програмування будь-якою мовою. Відбір кандидатів на програму вже розпочався і триватиме до 30 березня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Moyo
У Dreamhouse відкрився новий Moyo 16/09/2018 10:47
Трамп англійська
На Хрещатику проходить «Маркет мов» – ФОТО 15/09/2018 10:25
Оскар
«Оскар» встановив перший у Східній Європі висококонтрасний лазерний HDR проектор – ВІДЕО, ФОТО 14/09/2018 11:11
День батька
У парку «Перемога» відбудеться «День батька» 14/09/2018 10:10
ляльки puppet
Ляльки пройшлись по столиці 13/09/2018 10:49
Нові об'єкти
Moyo
У Dreamhouse відкрився новий Moyo
Льодовий комплекс на Шалетт розшириться
Кличко у парку
Після ремонту відкрилась перша черга парку «Перемога»
Володимирська гірка
«Володимирська гірка» оновилась
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Відгуки
Jameswic http://tmirb.us/soma-adult-dosing/ ThundSpectunenOtraug...RogerRap Надеваем трусы обратно, все отменяется! » Chel - week. Женский онлайн журнал. More info... ...Obuvi77 http://lesko.com/q2a/index.php?qa=8310&qa_1=dimenhydrinate-safely-where-dramamine-prescription-required http://www.q-voice.tv/old/redirect/test/q...Aaroncew wh0cd56605 neurontin...Aaroncew wh0cd56605 purchase propecia...Vladimirfoomi 18 мая 2015 г. Как выбрать протеиновый коктейль для похудения ведущими производителями кормление грудью и препараты для похудения коктейлей являются u...Josephtiz Write My Essay - EssayErudite.com Fed up of typing "who can write my essay" in the search bar? Would you like to have a reliable helper always ...fedurf www.bigwnews.com...Aaroncew wh0cd56605 helpful hints...Shaylaclert Perfect update of captchas solving package "XRumer 16.0 + XEvil 4.0": captchas regignizing of Google (ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3), Facebook, BitFin...
Популярне