У Києві офіційно майже 10 тис безробітних

Станом на 1 січня 2018 року, в Київському міському центрі зайнятості було зареєстровано 9,2 тис. безробітних . що на 21 % менше у порівнянні з відповідною датою 2017 року.

Зокрема, було досягнуто позитивної динаміки по основних напрямках діяльності столичної служби зайнятості у 2017 році. Кількість працевлаштованих за направленням служби зайнятості 14,7 тис. осіб. В порівнянні з 2016 р., кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості 12,4 тис. осіб – це на 33% більше, а кількість вакансій становило 63,9 тис., – на 23% більше ніж у попередньому році.

Серед безробітних, які перебувають на обліку в столичній службі зайнятості, стабільно високою є частка безробітних із вищою освітою -87%, 7% мають повну загальну середню та 6% – професійну-технічну освіту.

При цьому у базі даних столичної служби зайнятості найбільше вакансій для кваліфікованих робітників з інструментом – 17% та для осіб без професії і за найпростішими професіями – 15,4%. Підбір працівників відбувається з певним часом внаслідок низького рівня заробітних плат, які пропонують столичні роботодавці. Наприклад по таких позиціях, як: медичні сестри, вихователі, помічники вихователів, електромеханіки, електромонтери, оператори котельні та двірники, запропоновано рівень заробітної плати 3723 грн., а середня заробітна плата штатних працівників близько 14 тис. грн.

Структура вакансій за розмірами заробітної плати (станом на 1 січня 2018 року)

Станом на 1 лютого 2018 року продовжується пошук роботи для 9,4 тис. безробітних громадян, з яких 8,1 тис. отримують допомогу по безробіттю.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
ціни на ярмарку
На цьому тижні проходять ярмарки у всіх районах міста 18/04/2018 11:28
обмежений рух
У суботу обмежений рух у центрі та заборонений рух по Хрещатику 18/04/2018 11:22
Кубок чемпіонів
21 квітня Київ отримає кубки Ліги Чемпіонів 18/04/2018 10:08
Поділ
На Подолі удосконалять рух та встановлять нові світлофори 16/04/2018 20:40
хліб
Дешевий хліб буде й надалі продаватися у Києві 16/04/2018 18:20
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
У суботу обмежений рух у центрі та заборонений рух по Хрещатику | Київ1 - сітігайд #1 […] У цей день відбудеться святкова хода з передачею Кубків Ліги Чемпіонів та Ліги Чемпіонів УЄФА серед жін…. […]...У КМДА повідомили, чи будуть у Києві продавати дешевий хліб – Край […] Про це під час інспекції одного з таких кіосків повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, – повідомляє Київ1. […]...Кэт Кэт Остановят, когда будет построено?...Кэт Кэт Брехня, на Троещине в киосках хлеба через 10 минут после отъезда машины уже нет и картка киянина там никого не волнует....На "Київську пектораль" претендують 22 спектаклі та 18 акторів | Pektoral award […] Посилання на сайт […]...Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...
Популярне