У Києві офіційно майже 10 тис безробітних

Станом на 1 січня 2018 року, в Київському міському центрі зайнятості було зареєстровано 9,2 тис. безробітних . що на 21 % менше у порівнянні з відповідною датою 2017 року.

Зокрема, було досягнуто позитивної динаміки по основних напрямках діяльності столичної служби зайнятості у 2017 році. Кількість працевлаштованих за направленням служби зайнятості 14,7 тис. осіб. В порівнянні з 2016 р., кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості 12,4 тис. осіб – це на 33% більше, а кількість вакансій становило 63,9 тис., – на 23% більше ніж у попередньому році.

Серед безробітних, які перебувають на обліку в столичній службі зайнятості, стабільно високою є частка безробітних із вищою освітою -87%, 7% мають повну загальну середню та 6% – професійну-технічну освіту.

При цьому у базі даних столичної служби зайнятості найбільше вакансій для кваліфікованих робітників з інструментом – 17% та для осіб без професії і за найпростішими професіями – 15,4%. Підбір працівників відбувається з певним часом внаслідок низького рівня заробітних плат, які пропонують столичні роботодавці. Наприклад по таких позиціях, як: медичні сестри, вихователі, помічники вихователів, електромеханіки, електромонтери, оператори котельні та двірники, запропоновано рівень заробітної плати 3723 грн., а середня заробітна плата штатних працівників близько 14 тис. грн.

Структура вакансій за розмірами заробітної плати (станом на 1 січня 2018 року)

Станом на 1 лютого 2018 року продовжується пошук роботи для 9,4 тис. безробітних громадян, з яких 8,1 тис. отримують допомогу по безробіттю.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
маршрутки
Столична влада вдарить по маршрутках 17/02/2018 17:15
Фауст
23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері 17/02/2018 12:18
метро святошин
Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту “Святошина” 16/02/2018 15:54
Південний міст
Уночі на вихідних буде обмежений рух по Південному мосту 16/02/2018 12:42
Батиєва гора
На схилі Батиєвої гори пройдуть протизсувні роботи 15/02/2018 23:33
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...Фунікулер знову запрацював | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, фунікулер не працював через технічні причини із 7:00 31 січня. […]...В Киеве установили контейнеры для опасного мусора | VLASNASPRAVA.UA: НОВОСТИ УКРАИНСКОГО БИЗНЕСА. […] этом сообщает Киев1. Контейнеры для сбора опасных отходов устанавливают […]...Евгений Да Сицкорский уважаем. Но уже есть КПИ им Сикорского. И зачем оригинальное национальное менять. Это "поветрие" (от Ветровича) какое-то. Нам сообщают, ...
Популярне