У Києві планують створити центр надання послуг учасникам АТО

Читайте також

Кличко вручив мерикіні Парижа відзнаку «За сприяння обороні Києва»

Від початку повномасштабної війни мерикіня Парижа Анн Ідальго вже вчетверте відвідує Київ. У четвер, 28 березня, Кличко зустрівся з французькою делегацією у столичній мерії. Через оголошення повітряної тривоги сторонам довелося продовжувати спілкування у підвалі-укритті КМДА.

У Києві почали вимикати опалення

Починаючи відсьогодні, 28 березня, у Києві почали вимикати опалення. Про це в ефірі телеканала "КИЇВ 24" повідомив секретар Київської міської ради, заступник мера Володимир Бондаренко.

Кияни “тащаться” від “Конотопської відьми” “франківців”

Сьогодні, 28 березня, відкрили продаж квитків у Театрі Франка на феєричну виставу режисера Івана Уривського "Конотопська відьма". Щоб отримати бажаний квиток, кияни почали збиратися ще за три години до початку продажів квитків.

Хто у Києві може “зашибати” до 50000 грн. щомісяця?

Незважаючи на те, що мінімальна зарплата в Україні все ще лишається на досить низькому рівні, представники деяких професій можуть розраховувати на гідну оплату праці. Наприклад, водіям у Києві готові платити близько 50 тисяч гривень на місяць.

Київська міська рада оголошує додатковий набір присяжних

Київська міська рада оголошує додатковий набір присяжних до Голосіївського, Дніпровського, Деснянського, Оболонського, Печерського, Подільського, Святошинського, Солом'янського районних судів міста Києва.

Поділитися

Тимчасова контрольна комісія Київської міської ради з питань забезпечення киян, які беруть участь в АТО, погодила проект рішення щодо створення Київського міського центру надання послуг учасникам бойових дій.

Центр розміщуватиметься в будівлі мерії на вул. Хрещатик, 36. Передбачається, що він допомагатиме учасникам АТО в отриманні пільг, забезпеченні соціальних гарантій, лікуванні, адаптації, реабілітації. Також планується, що відповідний міський центр сприятиме учасникам бойових дій в працевлаштуванні, професійній підготовці, перепідготовці, підвищенні кваліфікації тощо.

“У Київській міській державній адміністрації є 115 кімната. На сьогоднішній день це інформаційний центр надання консультацій учасникам АТО. Ми фактично поглинаємо цей центр. Також в кожному районному центрі соцзахисту буде представник від цього центру, який контролюватиме ведення реєстру і надаватиме відповідні послуги учасникам АТО. Також там з’ясовуватимуть потреби наших героїв. Зокрема, складатимуть перелік бійців, які потребують протезування, відпочинку в санаторіях, вирішення квартирного чи земельного питання. Акцентуватимуть увагу й на психологічній реабілітації атошників”, — зазначив голова ТКК з питань забезпечення киян, які беруть участь в АТО, Юрій Дідовець.

“Центр об’єднуватиме всіх учасників бойових дій. Він співпрацюватиме також з районними волонтерськими організаціями, громадськими організаціями учасників АТО тощо. Після того, як боєць звернувся до такого центру зі своїм питанням, центр перенаправлятиме проблему до відповідних департаментів, які власне і реалізовуватимуть поставлені завдання. Тобто, фактично, департаменти є виконавцями замовлень”, — пояснює член ТКК з питань забезпечення киян, які беруть участь в АТО, Олесь Маляревич.

Відповідний проект рішення мають також розглянути постійні комісії Київської міської ради з питань власності та з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

spot_img