У Києві порахують бездомних собак

15-17 вересня в Києві будуть рахувати бездомних собак.

Питання безпритульних тварин досі гостро стоїть в нашій країні, але Київ – це столиця і візитна картка України. Організатори закликають всіх долучатися, адже таким чином ви зможете зробити своє місто більш комфортним і безпечним для людей і тварин.

Акцію організовує команда міжнародного проекту animal-id.info спільно з організаціями: “NatureWatch Foundation”, “FOUR PAWS International”, БФ “Сіріус”, “ARA – animal rights activists,” Хочу собаку “, за підтримки” одна тисяча дев’ятсот дев’яносто один Open Data Incubator ” і КМДА.

Підрахунок проводиться за міжнародною методикою (WAP) з використанням унікальних мобільних додатків розроблених командою animal-id.info. Реєстрація волонтерів відкрита за посиланням.

Отже, всіх любителів собак і просто небайдужих людей, які мають камеру або смартфон, організатори закликають приєднуватися. А найактивнішим учасникам обіцяють подарунки – фірмові футболки і кухлі.

Підрахунок проводиться для того, щоб належним чином оцінити актуальну ситуацію з тваринами у місті та розробити подальшу стратегію вирішення проблеми. Результати також дозволять зробити аналітику в динаміці і оцінити результати проведеної роботи за 2016 рік. В цьому році до процесу моніторингу приєднається кандидат філософських наук університету Лідс (Великобританія).

У минулому році учасники акції нарахували 2605 тварин.

 

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
лікар у твій дім
«Лікар у Вашому домі» за місяць обстежив 1378 киян 11/12/2017 16:33
Лічильник
Будинки без лічильників будуть платити за опалення, як будинки з лічильниками 11/12/2017 16:00
Лев Венедиктов
Київ прощається зі Львом Венедиктовим 11/12/2017 15:50
прибирання снігу
З самого ранку у Києві інтенсивно прибирається сніг 11/12/2017 9:56
бобер
Бобри гризуть усі дерева на Міністерці 10/12/2017 13:16
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Александр Грабецкий Опять эти идиоты опоздали... ночью нужно было его убирать, снег уже превратился в лед. Ни чего не меняется, все говорят что это потому что Кличко тупо...alex гарна справа - хай все вдасться!...Evgeny Vovk Ничесе, Витаха! План перевыполнил? даже твои заказчики не рассчитывали, что ты столько земли освободишь от людского бизнеса?:)) Теперь тупо придется,...академик Вернадский Это так вовремя, это так необходимо... Вот где еще можно денег натырить, пока разъяренный народ не открутил голову этим "заботливым, крепким, городски...Григорій Вус ніхто нічого не чистить сьогодні по дорозі в поліклініку впав два рази...Геннадій Пліс подав у відставку з посади першого заступника мера – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] у тому, що Геннадій Пліс активно просував ініціативу Kyiv Smart City, яка останнім часом […]...У Музичному театрі 7 грудня знову збереться “Богема” | Київ1 - сітігайд #1 […] Перший прем’єрний показ спектаклю пройшов з аншлагом 2 липня. […]...У Кідландії з’явився “живий” мамонт – ВІДЕО | Київ1 - сітігайд #1 […] дитячому парку «Кідландія» у Зоопарку щасливих звірів “12 місяців” […]...German Bogapov Це точно! Хоча головна проблема у Райдужних дачах :)...Gurd У Китаї і мости добре будують. Хай будують і міст китайці, якщо український "Метрострой" не може побудувати....
Популярне