У Києві створять некомерційну стоматологію

21 листопада депутати Київради проголосували за створення комунального некомерційного підприємства «Київська стоматологія». Це відбуватиметься шляхом злиття 14 профільних медичних закладів та стоматологічних відділень, що входять до складу районних консультативно-діагностичних центрів.

При цьому мережа підрозділів зберігається. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Створення єдиного некомерційного підприємства дозволить побудувати комплексну систему надання стоматологічних послуг, орієнтовану на пацієнта. Ми зможемо покращити якість медичного обслуговування завдяки появі додаткових джерел фінансування, оптимізації кадрових ресурсів та інфраструктури. Окрім того, скорочення адміністративно-господарського апарату та раціональне використання наявної матеріально-технічної бази поліклінік підвищить рівень якості та доступності стоматологічної допомоги», – прокоментував Микола Поворозник.

За його словами, існуюча система організації надання стоматологічної допомоги киянам потребує кардинальних змін. Наприклад, наразі близько 70% обладнання, що використовується стоматологічним клініками, підлягає заміні, а коштів, які виділяються бюджетом Києва на стоматологічну службу, вистачає лише на заробітну плату персоналу та оплату комунальних послуг.

«Існуюча структура столичної стоматологічної служби сьогодні не дозволяє надавати допомогу в повному обсязі. І особливо негативно це відбивається на пільгових категоріях громадян», – констатував Микола Поворозник.

Він зазначив, що створення єдиного комунального стоматологічного підприємства дозволить розв’язати низку нагальних питань.

«По-перше, ми розраховуємо у повній мірі забезпечити матеріалами та медикаментами всі стоматпідрозділи міста для надання безоплатної стоматологічної допомоги пільговикам. А решті киян – надати можливість отримувати якісну та сучасну стоматологічну допомогу за єдиними регульованими комунальними тарифами. Окрім того, створення єдиного підприємства сприятиме розвитку інших можливостей, таких, наприклад, як запис до доктора онлайн, ведення електронної медичної картки тощо», – розповів Микола Поворозник.

Також він зазначив, що завдяки вивільненим коштам з’явиться можливість закупити сучасне стоматологічне обладнання та запроваджувати новітні стоматологічні методики і технології.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Дніпро
Набережна Дніпра кардинально зміниться 24/03/2018 20:26
У парку Партизанської Слави встановлять п’ять арок-фонтанів 24/03/2018 14:32
діти
На весняних канікулах дітям пропонуються майстер-класи та квести 24/03/2018 13:04
Парк між Троєщиною та Райдужним капітально відремонтують 22/03/2018 22:01
Печерський ландшафтний парк відремонтюють 22/03/2018 13:52
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...
Популярне