У Києві створять некомерційну стоматологію

21 листопада депутати Київради проголосували за створення комунального некомерційного підприємства «Київська стоматологія». Це відбуватиметься шляхом злиття 14 профільних медичних закладів та стоматологічних відділень, що входять до складу районних консультативно-діагностичних центрів.

При цьому мережа підрозділів зберігається. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Створення єдиного некомерційного підприємства дозволить побудувати комплексну систему надання стоматологічних послуг, орієнтовану на пацієнта. Ми зможемо покращити якість медичного обслуговування завдяки появі додаткових джерел фінансування, оптимізації кадрових ресурсів та інфраструктури. Окрім того, скорочення адміністративно-господарського апарату та раціональне використання наявної матеріально-технічної бази поліклінік підвищить рівень якості та доступності стоматологічної допомоги», – прокоментував Микола Поворозник.

За його словами, існуюча система організації надання стоматологічної допомоги киянам потребує кардинальних змін. Наприклад, наразі близько 70% обладнання, що використовується стоматологічним клініками, підлягає заміні, а коштів, які виділяються бюджетом Києва на стоматологічну службу, вистачає лише на заробітну плату персоналу та оплату комунальних послуг.

«Існуюча структура столичної стоматологічної служби сьогодні не дозволяє надавати допомогу в повному обсязі. І особливо негативно це відбивається на пільгових категоріях громадян», – констатував Микола Поворозник.

Він зазначив, що створення єдиного комунального стоматологічного підприємства дозволить розв’язати низку нагальних питань.

«По-перше, ми розраховуємо у повній мірі забезпечити матеріалами та медикаментами всі стоматпідрозділи міста для надання безоплатної стоматологічної допомоги пільговикам. А решті киян – надати можливість отримувати якісну та сучасну стоматологічну допомогу за єдиними регульованими комунальними тарифами. Окрім того, створення єдиного підприємства сприятиме розвитку інших можливостей, таких, наприклад, як запис до доктора онлайн, ведення електронної медичної картки тощо», – розповів Микола Поворозник.

Також він зазначив, що завдяки вивільненим коштам з’явиться можливість закупити сучасне стоматологічне обладнання та запроваджувати новітні стоматологічні методики і технології.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
лікар у твій дім
«Лікар у Вашому домі» за місяць обстежив 1378 киян 11/12/2017 16:33
Лічильник
Будинки без лічильників будуть платити за опалення, як будинки з лічильниками 11/12/2017 16:00
Лев Венедиктов
Київ прощається зі Львом Венедиктовим 11/12/2017 15:50
прибирання снігу
З самого ранку у Києві інтенсивно прибирається сніг 11/12/2017 9:56
бобер
Бобри гризуть усі дерева на Міністерці 10/12/2017 13:16
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Александр Грабецкий Опять эти идиоты опоздали... ночью нужно было его убирать, снег уже превратился в лед. Ни чего не меняется, все говорят что это потому что Кличко тупо...alex гарна справа - хай все вдасться!...Evgeny Vovk Ничесе, Витаха! План перевыполнил? даже твои заказчики не рассчитывали, что ты столько земли освободишь от людского бизнеса?:)) Теперь тупо придется,...академик Вернадский Это так вовремя, это так необходимо... Вот где еще можно денег натырить, пока разъяренный народ не открутил голову этим "заботливым, крепким, городски...Григорій Вус ніхто нічого не чистить сьогодні по дорозі в поліклініку впав два рази...Геннадій Пліс подав у відставку з посади першого заступника мера – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] у тому, що Геннадій Пліс активно просував ініціативу Kyiv Smart City, яка останнім часом […]...У Музичному театрі 7 грудня знову збереться “Богема” | Київ1 - сітігайд #1 […] Перший прем’єрний показ спектаклю пройшов з аншлагом 2 липня. […]...У Кідландії з’явився “живий” мамонт – ВІДЕО | Київ1 - сітігайд #1 […] дитячому парку «Кідландія» у Зоопарку щасливих звірів “12 місяців” […]...German Bogapov Це точно! Хоча головна проблема у Райдужних дачах :)...Gurd У Китаї і мости добре будують. Хай будують і міст китайці, якщо український "Метрострой" не може побудувати....
Популярне